Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hány kg-ot kéne fogynom?...

Hány kg-ot kéne fogynom? Illetve hogy tudok minél előbb lapos hasat, vékony lábakat elérni?

Figyelt kérdés

Jelenleg 165 cm, 55 kg, 15 éves, és picit duci vagyok, szeretnék leadni némi súlyfelesleget. Lapos hasat szeretnék elérni, illetve vékony lábakat, mert a jelenlegi alakommal közel sem vagyok megelégedve. Hogyan tudnám elérni, értem ezalatt, milyen diétát, mozgásformát kéne követnem, illetve végeznem, hogy elérhessem azt az alakot?


Ha esetleg szükséges, a jelenlegi helyzetről is küldhetek képet, de szeretnék végre csinos, szép, "jó nő" lenni.


Minden segítséget nagyon megköszönök, hálás lennék a legapróbb tippért is!



2013. aug. 28. 12:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést, ha a kérdés rossz témakörben landolt.
2013. aug. 28. 12:46
 2/8 anonim ***** válasza:

Szálkásitó étrend és aerob edzés. Ez a fogyár receptje,de inkább a kaja.

Képet mutatsz?

2013. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kb. 5 kilót. (Én is 165 cm vagyok, és 48-50 kg. között mozgok, lapos a hasam - legalábbis evés előtt :D -, szóval szerintem neked is ennyi kellene kb.)
2013. aug. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én pontosan így voltam mint te 15 évesen, tehát 163 cm, 55 kg. Rengeteget szenvedtem, hiába próbálták megértetni velem, hogy nem olyan vészes a helyzet, és utáltam a hasamon a kis tűrődéseket, a lábaimat is vastagnak találtam. Szóval nem hallgattam senkire, elkezdtem drasztikusan csökkenteni a kaja adagokat, a végére már ott tartottam, hogy egy nap alatt nem voltam képes egy piritósnál és egy tányér levesnél többet enni. Édességet semmit, csak almát-almát folyton. Néhány hónap alatt leadtam közel 10 kg-t, csontsovány lettem, a menszeszem teljesen kimaradt és annyira megviselt idegileg a dolog, hogy minden bosszantott, nem lehetett velem beszélni normálisan. A családom kétségbe volt esve, és a végére már én is. Nem szeretnélek elijeszteni, csak azért írom le mindezeket, mert nem akarom, hogy úgy járj mint én! Kérlek nagyon figyelj erre! Egyik nap annyira rosszul lettem, hogy képtelen voltam felállni, még arra is, hogy segítséget kérjek. Akkor döntöttem el, hogy vége...rendbe kell hoznom az életemet, mert ha nem, vége lesz tizenévesen. Muszáj volt erőt vennem magamon, elkeztem enni, és szép lassan minden rendbe jött. Piszok nehéz volt. Azóta gyógytornát tanulok az egyetemen, és megértettem, hogy nem megoldás egy fejlődő szervezet számára az étel megvonása, mert az egész további életedet tönkre teheti. Engem aztán elcipeltek dokikhoz, mindent megtettek és sikerült kilábalnom, következmények nélkül. Azóta elkezdtem szaladni rendszeresen, és van egy 8 perces hasizom edzés, amit minden második nap csinálok. Eszem normálisan, persze most sem zabálva meggondolatlanul, figyelek inkább a minőségre. Mindent kell enni: húst (főleg a te korodban), zöldésgeket, tojást, tejet, sőt még néha a desszert is kötelező! A lényeg, hogy ne koplalj és végezz valamilyen testmozgást rendszeresen! Meglátod, olyan "jó nő" leszel, amilyenről csak álmodsz! Csináld ésszel és ne kövesd el az én hibámat! Belinkelem a videót, amit csinálok, hátha megtetszik (nem könnyű, de ha motiválod magad menni fog- azóta az én hasam is kockás lett tőle :D) Szóval kitartás, és meggondoltság!
2013. aug. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474


ez a hasizom edzés:) hajrá!


(ha lenne még kérdésed, írj ide választ és megadom az elérhetőségem valahogy, az ide leírt e-mail címem már nem működik, szóval ha privátot írsz nem kapom meg)

2013. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A tejbe belekötnék,de olyan szép a történet,hogy nincs szivem megtenni.


Irhat neked privátot,nem az e-mailedre fog megérkezni, azóta már változott az oldal. Balról a neved alatt van az Üzeneteid opció, oda kapod meg, azt birod használni, e-mailtől független.

2013. aug. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Köszi, kedves tőled! (előző voltam) :)
2013. aug. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne akarj fogyni, sportolj!!
2013. aug. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!