Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem fekszem le vele, előbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem fekszem le vele, előbb utóbb elhagy?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok valakivel fél éve, de még nem feküdtem le vele. Azt mondják, elveszítem, ha nem teszem meg. Ez igaz?
2014. jún. 11. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát nem semmi türelme van a tagnak, ha fél évet kibírt. Már igazán lefeküdhetnétek.
2014. jún. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod ne sürgesd. Ha szeret várni fog. Szüz vagy?
2014. jún. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen.. Ő már nem szűz, sőt, rengeteget szexelt már, de kezdem úgy érezni, hogy itt lenne az ideje.. Nem is tudom, hogyan bírta ki eddig. De egy kicsit tartok attól, hogy nem tudom megadni neki azt, amit az eddigi barátnői mindig... Hátráltat az érzés, hogy nem vagyok elég jó neki.
2014. jún. 11. 16:20
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
offical hülye :D
2014. jún. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ha szeretitek egymást akkor szerintem nem lesz gond :) majd beletanulsz :P
2014. jún. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálam 1 hónap a határ, ha nagyon oda vagyok valakiért akkor 2 hónap és ha nem akkor sajnálom de viszlát. Lehet mondani ,hogy ez parasztság de egy párkapcsolatban elég fontos a szex ! 22F
2014. jún. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez a hozzáállás... édes istenem...
2014. jún. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Beszéltünk már róla, azt mondta, persze hogy szeretné. De nem erőltette vagy ilyesmi. Rohadtul nem értem, mi lett velem amióta vele vagyok. Régebben mindig határozott voltam és magabiztos, de most annyira szerelmes vagyok belé, hogy úgy érzem "elszúrnám" a rólam kialakult képet benne, ha lefeküdnék vele, mert nem lennék jó, csalódna. Azt sem tudom, hogyan érjek hozzá.. Félek, annyira szar.
2014. jún. 11. 16:26
 9/13 anonim ***** válasza:

figyelj, ez csak jó ha ennyire türelmes, mert akkor valószínüleg nem kicsit van belédzúgva :D

amúgy meg egyáltalán nem olyan vészesen sok az a fél év ahogy azt itt egyesek leírják

sok olyan kapcsolat van ahol ennyi időbe telik ez a dolog, van olyan is ahol már az első héten vagy akár első találkozáskor

az a lényeg, hogy mindketten élvezzétek a dolgot, ezenkívül semmi más nem számít

amúgy ha még nem állsz készen, akkor pettingelehttek is, hogy ne érezze azért magát elhanyagolva ilyen téren :D

2014. jún. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Attól félsz, hogy nem vagy elég jó neki, FÉL ÉV után? Szerinted megtartott volna eddig ellenkező esetben?
2014. jún. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!