Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Badoo-n nincsenek normális pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoo-n nincsenek normális pasik?

Figyelt kérdés
Az a tapasztalatom, h aki nekem szimpatikusnak tűnik, arról kiderül, hogy egy gerinctelen. Hiába beszélgetek vele egy ideje, nem mondja meg nekem, h nem kellek neki.Csak velem fordult ez elő?
2014. jún. 11. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy a nők sem kivételek a gerinctelenség alól a Badoo-n. Ha valakinél kölcsönös a vonzalom és ráírok, b aszik visszaírni, pedig a rendszer ugyebár kijelzi, ha az illető elolvasta az üzenetet. Ha 100 kezem lenne, akkor se lenne elég ujjam, hogy megszámoljam a viszonzatlan leveleket. Ha már igennel szavaz, mi a facér' nem képes visszaírni? Önbizalom építés céljából gyűjtögetik a nők az Igeneket? Na ezt varrd össze...
2014. jún. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki a tinder-t!
2014. jún. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A tinderen is fent vagyok, és kb ugyanez. Pedig nem vagyok egy ronda alkat.
2014. jún. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Első válaszoló:igazad van, a nők se tökéletesek, ahogy a férfiak sem. Mindkettő nemre jellemző, hogy válogatnak a jelöltek között, aztán nem veszik észre, hogy ezzel másokkal játszanak. Ezt is hülyítik, meg azt is.
2014. jún. 11. 17:35
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem annak normáliask :) vagyis én is onnan ismerem a párom :)
2014. jún. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lényegében tinderről ismertem meg egy kedves, gyönyörű csajt. Baromira örülök, h megismertem akármi lesz belőle.
2014. jún. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lány szemszögből írom, hogy miért nem válaszolunk:

Pontosan ebből volt tegnap egy kisebb problémám. Nem túlzok avval, hogy egyszerre 100 ember akart velem chatelni, ebből szűrjem ki azt aki szimpatikus. (Bejelöltem az adatlapomon, hogy csak csevegni szeretnék...)

Pipa 5 emberre leszűkítettem a kört, elkezdek velük beszélgetni, van aki kevésbe, van aki jobban szimpatikus. Próbálom úgy beosztani az időm, hogy mindenkinek ugyan annyit kelljen várnia. Erre egyszer csak azt kell olvasnom, ahogy egyszerre ketten is kifakadnak, hogy nem figyelek oda rájuk, az egyik simán csak elhajtott. :D Hát mi van veled.. A másiknak meg fél órán keresztül sírt a szája, hogy nem figyelek oda rá.

Ez most komoly?


Oké, én értem, kevesen reagálnak az üzenetekre, de ha már reagálok, ne azt kelljen már folyamatosan hallgatnom -olvasnom-, hogy figyeljek rá.

2014. aug. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!