Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki féltékeny, annak nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki féltékeny, annak nem is való párkapcsolat?

Figyelt kérdés
20/L

2014. jún. 11. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
háát valónak való ,csak tönkreteszi ezzel általában, amugy meg ha te vagy a féltékeny és ezt felismered akkor az már jó jel, így tudsz ellene tenni, de ha beteges szinten vagy már akkor jobb ha hanyagolod a palit, keress olyat akiben teljesen megbízol :) 20/f /a koromat és nememet nem utalásként írtam csak hogy tudd hogy nem egy 13 éves unatkozó ír ilyeneket :D /
2014. jún. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
legalább ugyanannyira való neki a párkapcsolat mint annak aki nem féltlkeny
2014. jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

De, csak olyan párt kell találni akivel nyugodtan meg lehet beszélni

21F

2014. jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A féltékenység természetes, minden ember féltékeny, ha beismeri, ha nem (eleinte biztos, idővel aztán a bizalom megerősödik a felek között), szóval ez alapján kb senkinek sem való a kapcsolat.
2014. jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon féltékeny típus vagyok, de ezt igyekszem titkolni, sikertelenül.
2014. jún. 11. 17:32
 6/9 anonim ***** válasza:
első vagyok, figyi csak szállj magadba és gondolkodj el a dolgon, a féltékenység egy olyan nagy f4szság mint az aggodalom és a sajnálkozás, semmin nem változtat, érted sajnálhatod a haverod akinek meghaltak a szülei de nem térnek ettől vissza... ha a faszid megcsal akkor okkal teszi és akárhogy féltékenykedsz megcsal, szóval ezt kell csak felfognod, hogy akár féltékeny vagy akár nem ha a faszid meg akar reszelni egy másik csajt akkor meg is fogja tenni, szóval inkább csak figyeld a jeleket és ha ténylegesen van bizonyítékod vagy kiderül akkor hagyd ott, ha meg nincs akkor fölösleges szétb4sznod a kapcsolatod ezzel :D
2014. jún. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó, de alaptermészetemhez hozzátartozik.
2014. jún. 11. 17:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a termeszetem. Lassan mar 2 eve vagyok parkapcsolatban, az elejen nagyon nagyon feltekeny voltam, olyannira, hogy nezegettem az uzeneteit...tudom..szornyu... De aztan kb egy eve rajottem, h ha megcsal akkor o nem eleg jo nekem. Mert nem becsul meg, es bebeszeltem magamnak, hogy talalnek en helyette jobbat. Mellesleg a feltekenyseg onbizalom hianyra utal. Valahogy novelned kellene! 18L
2014. jún. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
csak az tud féltkeny lenni aki szeret is ha nemszeretne valai valait nemérdekelné micstcsinál kivel vagy merre van mitcsinálegésznap szoval ha féltékeny valaki az annak a jele hogy szerelmes
2014. jún. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!