Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság miért ilyen nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért ilyen nehéz komoly kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
Ma olvastam itt egy kérdést, ami arról szólt, ha jól emlékszem, hogy a férfiak miért csak komoly kapcsolatot akarnak. Hát ha látja ezt a kérdést az, aki ezt feltette megválaszolhatná, hogy ő csak ilyen férfiakba fut bele? Mert szerintem meg pont az ellenkezője van, és nagyon is nehéz olyan pasit találni, aki esetleg komolyan gondolná és mondjuk nem csak egy éjszakás kalandot akar.

2014. jún. 9. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szörnyű.
2014. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Úgy érted, hogy nehéz olyan pasit találni, aki jóképű, izmos, gazdag, és komolyan is gondolná.
2014. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és nagy farka is van.
2014. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2es, én nem feltétlenül ezeket a tulajdonságokat keresem egy pasiban, annyira nem kell általánosítani a lányokat
2014. jún. 9. 20:41
 5/11 anonim ***** válasza:

Azért írtam ezt, mert nem nagyon számíthatnak nálad a férfi belső tulajdonságai, ha az összes neked tetszőről kiderült, hogy csak meg akar téged dugni.


(Amúgy neked miért szabad általánosítani a férfiakat, ha nekem nem szabad a nőket?)

2014. jún. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindig én döntöm el, hogy mit akarok az aktuális nőtől, komolyat-e vagy sem.


Ha megvannak benne olyan tulajdonságok, mint hogy törődő, gondoskodó, kedves, nézzen ki úgy, mint akiből jó anya és jó feleség lenne; akkor alkalmasnak tartom komoly kapcsolatra. Ha nem, attól másra jó még.


A nő hozza ki belőlem a személyiségével hogy mit akarok tőle.

2014. jún. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 vicr4m ***** válasza:
100%

A válasz relative egyszerű:

1, Azok a férfiak, akik szinglik, kapósak a nők körében és komoly kapcsolatot szeretnének, viszonylag hamar megállapodnak. Ha újra szinglik lesznek, 50% esély van arra, hogy át lettek verve, emiatt nehezen kötelezik magukat el ismét. Így valószínűleg ők fognak átejteni egy lányt, sajnos ez a folyamat saját magát gerjeszti.

2, Azok a férfiak, akik nem annyira népszerűek a nők körében, valószínűleg rengeteg elutasítást kaptak már, félnek akár leszólítani is egy lányt (ebben az esetben egyéjszakás kalandozásról nem igazán beszélhetünk, mivel az ismerkedésig sem jutnak el a felek).

2014. jún. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyrészt a nagy igények miatt. Oké, én se jönnék azzal, aki nem tetszik, de sokan visszaélnek azzal, hogy másokat is könnyen megkaphatnak.

Amiben viszont a nők a hibásak, hogy már egy este után könnyen odaadják magukat. Ha komoly kapcsolat kéne, akkor igenis ismerje meg a másikat mielőtt ágyba bújik vele! Ha minden jól megy, utána lesz idő bőven szexelni.

És ahhoz, hogy az ismerkedés elinduljon legyetek nyitottabbak, érdeklődőbbek.

2014. jún. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
5ös, bocsi de szerintem te nagyon félre értelmezted ezt a szöveget. Én egy szóval nem írtam, hogy nekem aki tetszett, az meg akart dugni. Én azt írtam, hogy általában ilyen ajánlatokkal jönnek a férfiak, ha pl ismerkedési céllal vagy komoly kapcsolat céljából kiír egy kérdést ide az ember. És sok volt olyan aki nekem nem tetszett, mégis ilyen ajánlatot tett. Ja és nem utolsó sorban, nekem eléggé fontosak a belső tulajdonságok, mert amiket előtte felsoroltál, pont olyan pasit ír le, aki aztán végképp nem kellene, mert kb ők azok akik totál nem gondolnak komolyan egy kapcsolatot.
2014. jún. 9. 21:23
 10/11 anonim ***** válasza:

# 2

Ez jo volt, tokeletesen egyet ertek!

2014. jún. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!