Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valami komoly párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami komoly párkapcsolat belőle?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tetszik egy srác aki nálam pár évvel idősebb kb 4 napja beszélgetünk mindenféléről és jól el lehet vele beszélgetni bármiről.

Mondta hogy jön a nyár és hogy ő nem szereti a kapcsolatokat ilyenkor mert leköti és nyáron kavarni akar majd lányokkal.

Beszélgettünk a kavarásról és mondtam neki hogy mit ért ez alatt mert sokan különböző féleképpen használják ezt a szót és leírta hogy csók először utána majd meglátjuk mi lesz.

Írta hogy szeretne velem találkozni,de aznap nem értem rá és mondtam majd máskor és majd megbeszéljük mikor jó.Lehet hogy túlgondolom a dolgot,de én akarok vele találkozni és kíváncsi leszek mi lesz a vége mert ha találkozunk és megtetszek neki akkor talán többet akar,de én ebbe a kavarásba nem vagyok benne viszont találkozni akarok vele.

Mit tegyek?

Nem rég óta ismerem.

Szerintetek lehet ebből akár kapcsolat is? Ha igen adnátok tanácsokat hogy mit kéne tennem?

Vagy nyilvánvalóan kifejezte magát hogy kavarni akar?Ezen már nem lehet változtatni?

Én nem vagyok a kavarásnak a híve.

Én csak a kapcsolatra megyek.

Szóval segítsetek!:)

Bőven fejtsétek ki amit gondoltok.

Tanácsokat is hogy mit tegyek.


2014. jún. 10. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:

4 napja beszéltek, te meg már a párkapcsolatot tervezed?

Egyébként nyilvánvalóan megmondta, hogy nyárra nem akar csajt, mert ki akarja csajozni magát. Még ha a nyár után össze is jönne veled, valószínűleg jövő nyárra dobna.

Nem, nem tartom valószínűleg, hogy komoly kapcsolat alakulhatna ki közted és közte.

2014. jún. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!