Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjak le róla?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel sajnos nem kölcsönösek az érzéseink...én szerelmes vagyok belé ő viszont csak barátnak tart...Légyszíves segítsetek! Hogy tudnék lemondani róla?
2014. jún. 11. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ritkítsd vele a kapcsolatod, hogy tompuljon az érzés, ne non-stop vele beszélj hanem járj el más társasággal szórakozz ismerkedj kösd le magad és ne legyél rákattanva.

Aztán ha jól csinálod tompulni fog az érzés és tudsz majd esélyt adni másnak.


Remélem segítettem, ha kérdésed van írj privátot.

2014. jún. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segíséget! :) nagyon hasznosnak találtam. :))
2014. jún. 12. 14:12
 3/5 anonim válasza:
Biztos, hogy barátjának tart? Sokat vagytok együtt egész nap, vagy van más lány barátja is? Az a fontos, hogy semmi képpen se kezdj el reménykedni... Ha azt mondja, hogy nem, akkor ne erőltesd, hanem keress más fiút, és rendezd az érzéseidet... Foglalkozz mással, ne a szerelemmel...
2014. jún. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szeritem győződj meg róla hogy tênylegesen mjk az érzései irántad és hogy a baratod akar-e egyáltalán lenni. Ha nem hagyd békén !!! Csak ideges lesz tőled
2014. jún. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sajnos barátjának sem tart és csak félre értelmeztem...de azért köszönöm a segítséget...
2014. jún. 16. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!