Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ember maga dönti el hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember maga dönti el hogy kibe szeret bele?

Figyelt kérdés
Ti hogyan jöttetek rá hogy szeretitek a másikat?

2014. jún. 11. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Most mindenki azt fogja mondani, hogy nem - de azért érdekes módon a bankszámla, vagyon, stb. - ami elsőre nem látható! - igen erősen befolyásolni tudja a szerelmet, úgyhogy én azt mondom, hogy legalábbis fontos tényező az ember saját döntése.
2014. jún. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Hát ezt érzed. Leírni elég nehéz, de Megpróbálom.


Ilyenkor nagyon szeretnél a másik közelében lenni, ám ha a közeledben van tartassz tőle, mindenáron tetszeni akarsz neki. A szíved valamivel hevesebben dobog, a pupillád kitágul, izzadsz, és bizsereg a gyomrod.

Valami hasonló érzés. Remélem érthetően sikerült leírni. :)

2014. jún. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
na, a tudom mi a jó nekem-nek annak pont semmi köze hozzá
2014. jún. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy csak tőlünk függ... én pölö utólag rájöttem, hogy az illető annyira se lett volna méltó, hogy egyáltalán emberszámba vegyem, nem hogy beleszeressek... vannak folyamatok amik elvakítják az embert. Nem tudom mik és miért teszik de végső soron ez is közre játszik abban hogy az ember leragadt egy állati szinten, ebben biztos vagyok.
2014. jún. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Óó, dehogy :) Akkor nem lenne annyi reménytelen szerelem.
2014. jún. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
az már érdek
2014. jún. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Én úgy mondanám, hogy a fizikai reakciókra az észnek is rá kell bólintania, különben felejtős.
2014. jún. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem döntés kérdése, legalábbis nagyon remélem. Mert ha ez az én döntésem volt, akkor nagyobb gond van velem, mint hittem.

Akkor jöttem rá, hogy tényleg szeretem, amikor már láttam a hibáit és nem érdekeltek.

2014. jún. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!