Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 23 éves koromig nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 23 éves koromig nem volt barátnőm, akkor lehet, hogy ezután fogok találkozni olyan nővel, akivel bírjuk egymás arcát?

Figyelt kérdés
2014. jún. 13. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet.
2014. jún. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Örökre egyedül maradsz 99%. Ha eddig nem sikerült, akkor kapáltak neked.

Nyilván tele vagy frusztrációkkal, fogalmad sincs a nőkről. Esetleg valami nagyon lelki sérült nőt találhatsz, de normálisat tuti nem.

2014. jún. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"ezután fogok találkozni olyan nővel, akivel bírjuk egymás arcát?" ilyen megfogalmazással ne is álmodj értelmes lányról, mondjuk a saját köreidben még van esélyed
2014. jún. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

simán lehet csak ne légy befordult ,depressziós és negatív, légy vonzó, és ezt nem feltétlen a külsőre értem,

és ismerkedj, a 2.válaszoló meg egy lehangoló f4szfej :D

2014. jún. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetemi éveim előtt nekem sem volt barátnőm. Pedig lehetett volna sok, még oda is jöttek hozzám, de egyszerűen éretlen voltam a lányokhoz. Abszolút nem gáz, aztán én is nőztem most meg már több mint 10 éve nős vagyok. Persze ilyen fejjel, ha visszagondolok a tinédzserkori énemre felmegy bennem a pumpa mekkora egy barom vagyok és miket hagytam ki.
2014. jún. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26 évesen hasonló szituban azt mondom, hogy kétlem... bár már nem is akarok.
2014. jún. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!