Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nálam élvezett el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nálam élvezett el először! (? )

Figyelt kérdés
A barátom előttem már 2 lánnyal is lefeküdt,de egyiknél sem tudott elélvezni óvszerrel,volt,hogy 3 órán keresztül szeretkeztek,de akkor sem tudott elmenni.Nekem ő vette el a szüzességem és elélvezett 45 perc alatt.Volt olyan is,hogy 10 perc alatt elélvezett nálam.Hogy-hogy a másik 2 lánynál nem volt orgazmusa szeretkezés közben?

2014. jún. 13. 14:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
mert hogy ő ezt mondta mi? :D aranyos hogy így elhiszed, ha áll a dákesz akkor a legocsmányabb csajba bedugva is az ingerek hatására elöbb vagy utobb el fog menni, ez van, szerintem kamuzott
2014. jún. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

olyan nincs hogy nem volt.

ha más nem akkor a végén saját magának, hihetetlen az hogy szexelnek és ő nem megy el hanem félbemarad. kamu hogy nem élvezett el.

2014. jún. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De elélvezett,de csak úgy,hogy utána a csaj kiverte neki,de óvszer lven nem tudott elmenni soha.Tényleg nálam ment el először gumiban.
2014. jún. 13. 14:15
 4/16 A kérdező kommentje:
*óvszerben
2014. jún. 13. 14:16
 5/16 anonim ***** válasza:
Én se tudtam még elélvezni, pedig 2 nővel is voltam már.
2014. jún. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

Jaj milyen hiszékeny vagy.. nem kéne minden szavát elhinni.

Gondolom azt akartad hallani, hogy "azért csak nálad élvezett el és atöbbi lánynál nem, mert te annak ellenére, hogy szűz voltál 100000x jobb voltál az ágyban, és a pasid is sokkkkkal jobban élvezte, mint a másik két csajjal, mert azok csak úgy voltak neki, de TE, te vagy a mindenség neki, a legjobb, amit kaphatott volna, és na EZÉRT élvezett el nálad egyedül, és soha többé más csajtól nem is fog tudni elélvezni ezután az élmény után :$$$$$"


Csak kár h ez nem igaz:D

2014. jún. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
hát gumival tényleg elég nehéz, bár ezt furcsállom, hogy 2 különböző nővel, több alkalommal se sikerült
2014. jún. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Jó hát ne higgyétek el,pedig igaz.Nem is tőle tudtam meg,hanem a 2 lánytól,mert régebben jóba voltam mindkettő lánnyal.Ők mondták nekem,hogy náluk sohasem élvezett el,ekkor én még nem voltam együtt a barátommal,mert ez már pár éve volt.Meg jóba vagyok a barátom barátaival,és ők is mondták.A barátom sem tudja,hogy náluk miért nem ment el,bár szerinte azért,mert nem szerette egyik lányt sem annyira.
2014. jún. 13. 14:36
 9/16 anonim ***** válasza:

Szóval nálatok a barátod szexuális problémái a mindennapos téma és a fél város tud róla, hogy 2x nem tudott elmenni? Érdekes...:D


"A barátom sem tudja,hogy náluk miért nem ment el,bár szerinte azért,mert nem szerette egyik lányt sem annyira."

Tudtam h erre megy ki a játék:D Csak igazolni akarod önmagad, hogy "márpedig téged szeretett eddig a legjobban:$$$$" közben pedig csak tapasztalatlan volt, ezért nem tudott elmenni. Plusz a gumit egyeseknek nehezebb megszokni.

2014. jún. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Most mit kötekedsz?! Nem arról van szó,amire te gondolsz.Csak kerestem a dolog "tudományos"oldalát.
2014. jún. 13. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!