Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanátok a gondolatotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a gondolatotokat a helyzetemről?

Figyelt kérdés
Az életem egyik hétről másikra felborult. Nagyon szenvedek azóta, úgy érzem kilátástalan minden. Nem fogom ide leirni, elég bonyolult és hosszú, de ha valaki jó tanácsadásban (a kapcsolatomról van szó) szivesen leirom neki, kiváncsi lennék egy kivülálló szemléletére.

2014. jan. 27. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden helyzetből úgy tudsz kijönni, hogy alakítod azt. Akarattal, erővel. Emellett ott van a szenvedés, sírás, kimerültség, világvége-hangulat. Ez normális. Voltam hasonló helyzetben, iszonyatos mélypont volt. De sikerült túllendülni, kb 3-4 hónap alatt. Nagyon nehezen, aktív szenvedéssel, de sikerült. Én annak vagyok a híve, h amennyire a körülmények engedik, át kell élni az érzéseket. Nekem sose lett jobb, ha visszafogtam. Nem az utcán sírtam és sajnáltam magam, de mikor volt időm itthon, akkor aktívan sajnáltam magam, agyaltam. Hamar meguntam az önsajnálást, és inkább lassan felhagytam vele. De ez mind kellett hozzá. Nehéz, és hosszú folyamatnak nézel elébe.


21/L

2014. jan. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem kell félre dugni és akkor nem lesz baj
2014. jan. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Irhatsz:)
2014. jan. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
írj nyugodtan:)
2014. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!