Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanátok a párotoknak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a párotoknak, ha a legjobb barátja bepróbálkozik? 30/N

Figyelt kérdés

2014. máj. 9. 13:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Szokták mondani, hogy kegyes hazugságok meg sokmindent... ...én inkább a nyílt szavak embere vagyok...


Azaz, ha úgy érzed, hogy el kelllene mondanod, mond el... :-)

2014. máj. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Először tisztázod a legjobb baráttal.

Ha nyilvánvaló akkor elmondod.

2014. máj. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tisztázd le a dolgokat előbb a baráttal, és ha nem alakul úgy a beszélgetés, ahogy szeretnéd, a helyedben akkor mondanám el.
2014. máj. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem csak valami félreérthető viccelődés volt, hanem tényleg konkrét próbálkozás, akkor elmondanám.

Nem azért, hogy bemártsam a barátot, de ha nem mondom el és utólag valahogy kiderül, az nagyon hülyén tud kijönni, hogy miért nem mondtam.

2014. máj. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

4,

Az egyik haverom idióta nője pont egy ilyen vicces megjegyzést értett félre. És lás csodát el is mondta a havernak. Szerencsére nem lett belőle semmi, de a csajhoz azóta inkább nem is szólok. Ki tudja mit kombinál össze. :)

2014. máj. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Elég gáz, mert annyira nem beszélek németül, hogy elmagyarázzam a nagy barátnak, hogy lábrázást kapok tőle. Meg az is benne van a pakliban, hogy elvicceli az egészet, és én maradok cikibe.
2014. máj. 9. 13:58
 7/23 anonim ***** válasza:
Pont azért írtam, hogy nem mindegy, hogy valami beszólás, viccelődés volt, vagy konkrét próbálkozás. Mondjuk ha valaki elkezd ölelgetni, vagy meg akar csókolni, vagy elhív egy randira, az már elég konkrét :)
2014. máj. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
De mi történt? Nem lehet, hogy csak félreértetted? Akár a nyelv miatt is.
2014. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Lehet hülye vagyok, de előszeretettel húz magához ölelget, a kezemet fogdossa, ez nálam nem vicc!
2014. máj. 9. 14:01
 10/23 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak közvetlen, vannak ilyen emberek.

Ha soha senkivel nem ilyen, csak veled, akkor gyanús.

2014. máj. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!