Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok tanácsot adni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Szerelem utáni barátságról szeretnék kérdezni..Aki tud segíteni,az kérem írjon,és küldöm privátban az üzenetet.

Köszönöm előre is :)!

17L


2014. jún. 13. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
irjal
2014. jún. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bloodking válasza:
Hmmm az felejtős. Ott mind a két fél szenved.
2014. jún. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez szerintem mindenkinél változó, mi például volt barátommal haragban váltunk el ezért még köszönni se köszönünk egymásnak pedig osztálytársak vagyunk. A mostani barátom meg már vagy 2 éve szakítottak az exével de még mindig beszélnek és néha együtt buliznak is(persze legtöbbször én is ott vagyok és természetesen nem örülök, de megbízok benne ezért inkább nem hisztizek feleslegesen)
2014. jún. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
irj
2014. jún. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!