Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen kivagyok már mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kivagyok már mit tehetnék?

Figyelt kérdés
20 èves vagyok, mindenből kimaradtam sosem vettek semmibe, legutöbb is csak arra voltam jó valakinek hogy belèmrúgjon. Nyitok a világ felè, megbízható ès szeretni nagyon tudó embernek tartom magam. Voltak mindig problèmáim, túlzottan ideges ès gátlásos típus vagyok, ezt mèg tetőzi a pèniszproblèmám is. 1 lányt kèrel csak aki szeret ennyit akarok már ...
2014. jún. 14. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Lelkisegély szolgálat?! LÉGY FÉRFI!

17/L

2014. jún. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Tanuld meg szeretni magad először. Majd utána várd mástól, hogy megszeret.
2014. jún. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne add fel a reményt és szerintem olyab lánnyal kezdj aki magadért szeret hidd el van ilyen nem kell egy szemét csaj után mindanyiunkat elítélni. Ès hidd el akkor a p. problémád sem lesz akkor probléma bár nem értem hogy.olyan nagy probléma lehet e téren. Mindenki egy megértő szerető társara vágyik csak nehéz a megfelelőt megtalálni

18/L

2014. jún. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne add fel mert erről is szól az élet.Ebből látszik hogy szar a társadalmunk.De a lényeg ne add fel,20 éves vagy fiatal előtted az élet.
2014. jún. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem egy pillanatra sem ítèltem el minden nőt, tudom hogy van aki nem ilyen csak annyirs szerettem de nem èrdekelte eloszor magàba bolonditott aztan eldobott... Nem rinyálni akarok csak vegre boldog akarok lenni csak egy kicsitg
2014. jún. 14. 18:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Mennyit voltatok együtt a csajjal? Megpróbáltad visszaszerezni? Esetleg már nem is akarod őt?

Ne add fel, és ne depizz be, mindenkinek pofára kell esnie párszor ahhoz hogy beletanuljon a való életbe.

2014. jún. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!