Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez mi? Én már kivagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mi? Én már kivagyok teljesen

Figyelt kérdés
Távkapcsolatba vagyunk jelenleg, én vagyok a lány. Szóval mostanában csak én mentem hozzá. Legutóbb nagyon összevesztünk, hogy jöjjön már ő is mert kiakadtam h én megyek mindig. Tegnap mondta hogy ma jön majd, de nem hívott még és csak délutáni busz van azzal meg tudom h nem fog jönni. Sorozatba ezt csinálja, addig amíg el nem éri azt, hogy nekem már nagyon hiányzik és elmegyek én hozzá. Most hogy reagáljak rá ha nem jön? Én nem értem. De álladóan hív keres szerelmes dolgokat küldd de nem úgy cselekszik és nem tudom ezt hova tenni
2013. dec. 19. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a helyzet,csak én vagyok a ffi.

És csak én tudok menni,mert szülei őt nem engedik.


Elég puhap*cs a barátod h nem bír utazni egy csaj miatt,

aki elvileg a szerelme.

2013. dec. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát igen és nem tudom hova tegyem a dolgot, vagy hogy reagáljak arra hogy már megint elalszik vagy vmi közbejön és ezért nem jön el hozzám holott megigéri és azt mondja számíthatok rá.....
2013. dec. 19. 10:53
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy ezt mondom, de nem érsz neki annyit, hogy elmenjen hozzád:/ vagy csak van valami oka, arra viszont rá kéne kérdezni.
2013. dec. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok. ez a legszimplább pasitrükk. tudod szerelmes dolgokat küldeni könnyű, meg kimenni eléd a kapuig is, megtukni se egy nehéz dolog. de ha neki kéne a kisujját mozdítani, arra már nem hajlandó. kihasználnak lányom. bekéne intened és otthagyni, de arra úgy sem vagy képes :)
2013. dec. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi van. Mindig a barátnőm jön de nem azért mert nem akarok menni hozzá hanem azt mondja a szülei miatt. Csak így meg anyám készül ki hogy mindig ő jön ezért néha panzióba kel mennünk. Nem lehet hogy a barátod a szüleid miatt nem akar menni?
2013. dec. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
tudom de nagyon fáj hogy ezt csinálja meg velem... és nem tudom hogy kezelni a dolgot
2013. dec. 19. 10:56
 7/12 A kérdező kommentje:
de lehet mert a szüleim nem szeretik, szóval jelenleg az a helyzet hogy nem jöhet be hozzánk a lakásba. de akkor is tudunk máshol is talizni beülünk vhova vagy ilyesmi
2013. dec. 19. 10:58
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"tudom de nagyon fáj hogy ezt csinálja meg velem... és nem tudom hogy kezelni a dolgot"


persze, hogy nem tudod, mert gyáva vagy kiállni magadért és szakítani is. szenvedj csak nyugodtan. minden alkalommal mikor elmész a barátodhoz, megjutalmazod a viselkedéséért, hogy ő nem tesz érted semmit. és ez így is fog maradni, kivéve, ha van annyi merszed, hogy azt mondd, akkor láthat, ha ő jön most 4 hónapon keresztül. ekkor majd meglátod mennyire szeret, mert vagy ritkán fog jönni, vagy egyáltalán nem és szakít inkább.

2013. dec. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
miért nem szeretik a szüleid?
2013. dec. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én komolyan mondom nem értem azokat, akiknek ez nem esik le. Kényelmes, és nem érsz neki annyit, hogy elmenjen hozzád. Meg még valószínűleg a pénzt is sajnálja rád.

Ne legyél már naiv, és ne hagyd magad kihasználni.


Érdekes módon, mi a párommal egy éves sikeresen megoldjuk, hogy egyik hétvégére ő jön, másikra én megyek. Volt olyan, hogy valamelyikőnk nem tudott jönni, és a másik jött akkor, de utána a másik ment kétszer. Ez nálunk természetes, és szerintem egy kapcsolatban az is kéne hogy legyen.


A helyedben én ultimátumot adnék neki: Vagy jön ő is, vagy kirakod. Ennyi.

2013. dec. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!