Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen kivagyok ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kivagyok ha a barátnőmnek megvan. Mit tudnék ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok. Ha a barátnőmnek megvan, nem lesz hisztis, ugyanolyan kedves lesz, sőt a perverzkedést se utasítja el. Engem egyáltalán nem undorít a vér. Mégis teljesen magam alatt leszek amikor neki megvan. Ha neki fáj, nem tudok ellene semmit se tenni. Ha mellette vagyok akkor még csak-csak, de messze lakik tőlem és csak hétvégente tudunk találkozni. Én is rosszul leszek ha neki rossz, akármennyire próbálok megnyugodni. Én úgy segítenék neki ahogy csak tudok, mondtam hogy mondjon bármit, csak had segítsek bármiben. Ő csak azt hajtogatja, hogy az a legnagyobb segítség ha mellette vagyok. Nem tudom, hogy mi a bajom, de szörnyen felemészt ez az egész. Ha valaki tudna valami értelmeset írni, nagyon megköszönném :)
2014. ápr. 19. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Legyél homokos. Pasiknak nincsenek ilyen gondjai.
2014. ápr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Mekkora papucs vagy. :D

Jo dolog aggodni erte, de ha ettol kikeszulsz, hogy birnad majd a szulest?

2014. ápr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nemtudom, szedálva :D
2014. ápr. 19. 09:35
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
jézusom , de kis nyomi vagy. ha majd megcsal öngyilkos leszel vagy WTF?!
2014. ápr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Mit kell észt osztogatni? A büdös francba, ha neki megér ennyit ez a kiscsaj, akkor miért ne érezhetné így? Ha valaki kicsit aranyosabb, miért kell elküldeni a jó büdös pi___ba? Nem értem.
2014. ápr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy nem olyan, mint én. Azt tuti nem bírnád. Amikor megvan és átjön a barátom megtörlöm a könnyeimet és üdvözlöm, kb fél-egy órát vidám vagyok, aztán felfújok valamit, amitől ideges leszek, aztán szomorú, aztán vidám. Ráadásul perverzkedni se szeretek olyankor és mindig veszekszem. Na szóval nyugodj meg és örülj, hogy nem a barátom helyében vagy, aki ezt már évek óta el kell, hogy viselje.
2014. ápr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ne hallgass az előzőekre, ezzel nincs semmi gond (persze csak ha a barátnődet se zavarja, hogy ennyire gondoskodni akarsz róla)

jó hogy ennyire fontos neked

2014. ápr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utolsó három, nagyon szépen köszönöm :)
2014. ápr. 19. 09:53
 9/9 PearlDiver ***** válasza:
100%

Legyél mellette, ha tudsz, és ne aggódd túl magad, ő is azt mondja, az a jó neki, ha támaszkodhat rád. Ne csinálj ebből nagyobb problémát, mint amekkora! Foglald le magatokat valami vicces tevékenységgel, játsszatok társasjátékot vagy filmezzetek, ha nincs jobb ötlet. De ne problémázz, inkább örülj hogy a barátnőd nem válik hárpiává a piros napokon :)

24F

2014. ápr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!