Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusok! Ti együtt voltato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Ti együtt voltatok csak azért egy pasival mert az a társadalmi elvárás?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, ki volt ilyen helyzetben, vagy ha nem volt akkor is érdekel a véleménye erről. Hallottam már több ilyen esetet is de képtelen vagyok felfogni igazából, már csak azért is mert ha valaki leszbikus, akkor eleve nem vonzódik a férfiakhoz, és szimplán csak mert ez az "elvárás" én biztosan nem tudnék egy férfival emiatt együtt lenni. Inkább egyedül maradnék, még talán az jobb is lenne. Szóval kinek mi a véleménye?

2013. dec. 6. 15:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Voltam, de nem is feltétlenül a társadalmi elvárás miatt, hanem csak szimplán azért, mert akkor még fogalmam sem volt róla, hogy leszbikus vagyok. Utána mondjuk már teljesen nyilvánvaló volt, azóta férfit többet a hátam közepére sem.

Viszont rengetegen vannak, akik belemennek egy eleve halálra ítélt kapcsolatba egy faszival, csak mert az úgy 'normális', vagy a család nyomására, satöbbi. Ezeket az embereket valahol megértem, ugyanakkor szánom is.

2013. dec. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

én mint az előző egyszer még egész kis koromban ilyen "gyerekjárás" szerűen voltam együtt egy jó barátommal, 13 voltam, de rájöttem, hogy igazából nem akarok vele se smárolni, se a kezét fogni meg semmi ilyesmi..

akkor kezdtem el kapisgálni, hogy valami nálam más :D


nem tudom elképzelni, hogy a társadalmi nyomás miatt az "ébredés" után férfival járjak

szerintem amúgy a társadalmi nyomás azt éri el inkább, hogy valaki ne ébredjen rá időben arra, hogy a saját nemét szereti

2013. dec. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám igazán kapcsolatnak egyiket se. Mindig kihasználtam őket, élveztem , hogy meghívnak mindenre, de azért sajnáltam is egy kicsit őket, mert ugye mindig csak egy ilyen rövid kis kényszercsók volt, péntek esténként általában úgy intéztem , hogy az épp aktuális lány, aki tetszik vele egy helyre menjünk, és aztán 1-2 hónap után meg is szakítottam velük a kapcsolatot.

Most ezt már abbahagytam és nem érdekel, hogy ki mit gondol, megfogom a barátnőm kezét, és csókkal köszönünk el egymástól.

2013. dec. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kapcsolatban voltam fiúkkal, pontosabban 3 volt. Mindegyiknél éreztem, hogy valami hiányzik és folyton vágyakozva néztem a nőket. Szerettem azokat a fiúkat, de aztán egyre erősödött a vágyam a nők iránt, így lassan több, mint másfél éve nem voltam férfivel és nem is vágyom rá.
2013. dec. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én sokszor próbáltam már elnyomni magamban, hogy a lányokat szeretem. Egyedüli gyerekként ez elég nagy "tragédiát" jelentene a családban. Azt hittem, szerelmes vagyok a srácba, teljesen elhitettem magammal, hogy vonzódom hozzá. (Már én sem értem, hogy tudtam ennyire hazudni önmagamnak.) Pár hónapig voltunk együtt, de már az első hét után azon gondolkoztam, hogy van-e ennek értelme. Most mindenki boldog, mert ha volt is jele annak, hogy a lányokat szeretem, ezzel elszállt minden. De aztán itthon is gyakoriak lettek a viták, a sráccal is rengeteget veszekedtünk, ő meg teljesen belém zúgott (ezt mondta, de gyanítom, hogy neki inkább a szex volt a fontos). Végül én szakítottam vele, amikor már úgy éreztem, hogy meghalok ebben a "kapcsolatban". Azóta ő már megtalálta a szerelmet, én pedig szabadon élhetek úgy, ahogy nekem jó, hazugságok nélkül. :)
2013. dec. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem volt kapcsolatom fiúval, és ennek az egyik oka az, hogy visszahúzódó gyerek voltam és nem mertem kezdeményezni még akkor sem ha valaki "tetszett". Igazából általános iskolás koromban volt kb 4-5 fiú, aki tetszett, de egyikkel sem jöttem össze. Talán csak azért beszéltem be magamnak, hogy tetszenek, mert körülöttem voltak olyan lányok, mint például az akkori legjobb barátnőm is, akinek már 11 éves korában volt "pasija" de persze csak gyerekes dolog volt az egész. Akiknek nem volt barátja, azoknak is volt valaki, akibe fülig szerelmesek voltak. Igaz én sosem voltam szerelmes egy fiúba sem igazán, de hogy ne lógjak ki én is azt mondtam, hogy tetszik nekem valaki.

16 évesen jöttem rá, hogy a lányokhoz vonzódok. Igaz nem lett belőle kapcsolat, de akkor olyan dolgot éreztem, amit egy fiú iránt nem tudnék. Már kiskoromtól voltak jelek, amik a leszbikusságomra utaltak, de ezeket sosem vettem észre, mivel úgy nőttem fel, hogy körülöttem mindenki hetero volt, és eszembe sem jutott, hogy talán én nem vagyok az. A férfiakkal soha nem szeretnék semmilyen kapcsolatot, nem vonzanak. Inkább az egyedüllétet választom.

18/L/leszbikus

2013. dec. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló: Eszedbe ne jusson az egyedüllétet választani, ezzel csak tönkreteszed magad, és egyáltalán, mi értelme a magányt választani? Ha esetleg hívő vagy, az gáz, és ez esetben nincs ötletem. A monoteista vallások sajnos embertelenek, kegyetlenek és nem tudom, hogyan lehet megszabadulni tőlük.

Férfi vagyok, tehát ne velem kezd az ismerkedést :-)) de mások felé legyél legalább kicsit nyitott.

2013. dec. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Úgy értettem, hogy ha egy férfi és az egyedüllét között kéne választanom, akkor inkább egyedül lennék mint egy hetero kapcsolatban, akármi is a társadalom elvárása. A lányok felé természetesen nyitott vagyok:)

2013. dec. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedül vagyok már jó pár éve amióta tudom hogy nem vonzanak a férfiak...de sajnos gyakorlatilag semmi nem változik.A melegeknek még talán több esélyük van az ismerkedésre mint a leszbikusoknak 1-2 társkereső van egy két összejövetel vagy buli a pesti éjszakában...jól gondolom hogy aki rendes kapcsolatra vágyna nem csupán egy éjjel vagy 1 hét az nem buliban de nem is egy személytelen társkeresőn akar keresni?Való életben meg hogy keresel eleve az esély is marha kevés arra hogy aki megtetszik neked az viszont is így érez.És a kezdeményezés...a csalódás gyakorlatilag kódolva van.Maradnak a fantáziálások és az ide oda kalimpálás a neten az online térben amivel az ember kitörölheti hiszen a monitor sosem fog viszont szeretni nem fog megölelni stb.Temérdek levelet elküld az ember úgy hogy sokszor azt sem tudja ki ül a másik oldalon.Arról már ne is beszéljünk milyen helyzetben vannak azok akik vidéken nőttek fel v mai napig ott élnek....zsákutca ez az egész én úgy érzem. :-(
2013. dec. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ebben a cipőben járok!! 4 éve van kapcsolatom egy férfivel. Az elején úgy éreztem iszonyatosan szeretem, feleségül akartam menni hozzá. Mindig pasijaim voltak,férfiak számára elég dekoratív lány vagyok.

Aztán előkerült az ex nője, akivel voltak kisebb balhék. Nagyon szép nő, nagyon gyűlöltem. Halálosan gyűlöltem, a puszta léte megkeserítette 2 évig az életemet.

Annyira féltékeny voltam, hogy csak azért nem szakítottam a pasimmal, nehogy újra összejöjjön a volt nőjével... teltek múltak az évek, és rájöttem hogy az utálat mögött valójában vonzalom áll.

Igen, vonzódom a pasim exéhez, jóba lettünk, szoktunk beszélgetni,de soha semmi nem történt és szerintem nem is fog történni kettőnk közt, hisz 2 gyerekes anyuka.

én férfiakkal nem tudom élvezni úgy a szexet, ahogy szerintem igazából kellene. Most vagyok azon a ponton, hogy felismertem: a nők keltik fel az érdeklődésem, csak eddig teljesen elnyomtam..

Pár hete megismerkedtem egy lánnyal, akivel izzik köztünk a levegő. szerintem holnap meg is fog csókolni.(drukkoljatok) soha nem voltam még nővel, még csókolózásban is csak részegen volt részem.

Eljutottam arra a pontra, hogy bevallottam magamnak: Jobban felizgat, amikor a lány megfogja a kezem, mint amikor a pasim a lábam közt van.

Nem tudom mi lesz ennek a vége.

Nem valami jó érzés ezzel tudatosulni.

2013. dec. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!