Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány aki nem szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki nem szeret bulizni, vagy ez genetikailag bele van kódolva a lányokba?

Figyelt kérdés
Van olyan lány aki nem szeret bulizni, vagy ez genetikailag bele van kódolva a lányokba? A barátnőm folyton bulizni akar menni, ez az egy dolog van amivel úgy kitud akasztani hogy felrobbanok. Sosem voltam nagy bulizós de azért rá kényszerültem 1-2re. Az én véleményem az hogy a bulik nem szólnak másról csak a szexről. Miért van szükség egy egészséges párkapcsolatban arra, hogy az 1ik fél elmenjen bulizni? 3. éve vagyok együtt barátnőmmel, szerencsére nem volt eddig semmi gond, szeretjük egymást, de ez az egy dolog amit én nem tudok elviselni. Megtiltani nem tilthatom meg neki, meg nem is akarom ha neki erre van szüksége, így viszont én szépen lassan kikészülök idegileg. Szerintetek van értelme így tovább folytatni egy kapcsolatot?

2014. jún. 14. 20:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

"ez genetikailag bele van kódolva a lányokba"


az eszed tokja..

2014. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ attól, ki hogyan definiálja a buli szót.
2014. jún. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
55%

A büdös francokat van bele kódolva a lányokba...

Nem szeretek bulizni, és sosem szerettem, pedig extrovertált ember vagyok.

2014. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

"Az én véleményem az hogy a bulik nem szólnak másról csak a szexről."


Te milyen bulikban voltál eddig, hallod? Ilyen bulikba én is járnék.

2014. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Én többre értékelem ha egymáshoz bújva,megnézünk 1-2-3 filmet.A kedvesem is jobban érzi magát megvan a meghittség is,és jol szórakozunk!Nem díjazzuk a bulikat.
2014. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Hát, nekem spec ért véget kapcsolatom emiatt. Én voltam a bulizósabb, szociális típus.

EGyzserűen kellett a szociális impulzus, ha házibulik, a beszélgetések, a közös táncolások, hogy kieresszem a szuszt. És nem dugni jártam, hanem emberek között lenni. Kezdtem azt érezni, hogy eltávolodok a barátaimtól. A párom féltékenykedett, lehülyézte a gyerekkori barátaimat, manipulált, taktikázott, zsarolt hogy ne menjünk sehova. A végén már újévkor, sőt a saját szülinapi bulimra se jött el. Elegem lett.


Introvertált/extrovertált párok nem működnek, legalábbis nálam.

2014. jún. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
A buli csak a szexről szól? Én rossz társaságban mozgok, mert nálunk a buli arról szól, hogy jól érezzük magunkat, sokan együtt. Szexelni otthon is lehet kettesben, nem kell ahhoz buli. Ellenben nagyokat röhögni és leinni magunkat miközben hülyeségeket beszélünk és táncolunk, hát az más tészta.
2014. jún. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Én utálok bulizni. Ezek szerint nem vagyok lány.
2014. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Azért jó látni, hogy nem csak én vagyok ilyen "magamnak való" hogy nem szeretek bulizni.


Bulihelyek amikre gondoltam pl ZP: Emlékszem hogy egy nagyobb társasággal mentünk még le, ahol pár csaj ismerősünkhöz odajöttek néger csávók (korosak legalább 20-30asok) és a lányok oda voltak meg vissza, csak mert nekik lófarkuk van:D hogy a buli kimenetele mi lett végül számukra azt nem tudom mert előbb eljöttünk páran, de azt tudom hogy már ment a tipitapi miközbe riszálták magukat.


Morrisons2: Kb majdnem mint zp, mindenki hulla részeg, minden csávó megy oda a nőkhöz nyomulnak 1000-el hiába vannak elküldve.


Házibuli: Szilveszterkor ált. mindig van 1-2 olyan fiú lány a csapatba aki össze fekszik, egyszer voltam olyan házibulin ami kész orgiába ment át:D


Az a gond, hogy nem akarom megtiltani neki hogy bulizzon. De nem bírok higgadt maradni és ilyenkor én is veszekszem, főleg tudván hogy olyan barátnőjével megy el akinek nem volt még olyan párkapcsolata amiben ne csalta volna meg a párját

2014. jún. 14. 21:14
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

milyen helyen élsz te, ahol a bulik a szexről szólnak? :DDD


én is imádok bulizni de még egy bulin se szexeltem :D omg... fogalomzavarod van haver :D


24L

2014. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!