Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány aki nem szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki nem szeret bulizni, vagy ez genetikailag bele van kódolva a lányokba?

Figyelt kérdés
Van olyan lány aki nem szeret bulizni, vagy ez genetikailag bele van kódolva a lányokba? A barátnőm folyton bulizni akar menni, ez az egy dolog van amivel úgy kitud akasztani hogy felrobbanok. Sosem voltam nagy bulizós de azért rá kényszerültem 1-2re. Az én véleményem az hogy a bulik nem szólnak másról csak a szexről. Miért van szükség egy egészséges párkapcsolatban arra, hogy az 1ik fél elmenjen bulizni? 3. éve vagyok együtt barátnőmmel, szerencsére nem volt eddig semmi gond, szeretjük egymást, de ez az egy dolog amit én nem tudok elviselni. Megtiltani nem tilthatom meg neki, meg nem is akarom ha neki erre van szüksége, így viszont én szépen lassan kikészülök idegileg. Szerintetek van értelme így tovább folytatni egy kapcsolatot?

2014. jún. 14. 20:56
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Nem olvastál figyelmesen, nem tiltom neki! Nincs is jogom hozzá nem a tulajdonom és nem is szeretném úgy kezelni. Csak egyszerűen ez az egyetlen dolog benne amit nem tudok elviselni, hogy szeret bulizni. Ez nem azt jelenti hogy őt ezért rossz embernek gondolom.
2014. jún. 14. 21:31
 22/33 anonim ***** válasza:

Van olyan lány, aki magának való, de az ilyet rendszerint észre sem veszik a fiúk.

Ti amúgy is szét fogtok menni, mert neki rossz lesz egy idő után, hogy a bulikon csak a te savanyú képedet tudja bámulni, velünk ez volt, mondjuk mi 5 év után más miatt mentünk szét, azért örülök, hogy most olyan párom van, akinek nem esik nehezére, hogy elvigyen ide-oda szórakozni, nincs besavanyodva, nem unatkozom mellette. Nem szeretem az unalmas embereket és akivel nem lehet eljárni, azzal nem lehet új élményeket szerezni és én nem csak a moziról szeretek beszélgetni.

Szóval ja, keress egy olyan lányt, van bőven.

2014. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
De figyelmesen olvastam, viszont rácáfoltál erre az utolsó kommentjeiddel. Miért zavar ha ő jól érzi magát? Keress te is magadnak valami hobbit...
2014. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Akkor valamit nagyon félre értettél, vagy én fogalmaztam rosszul Sosem tiltottam meg neki és nem is fogom. Azért zavar mert féltem őt is meg a kapcsolatunkat. Nekem is van hobbim amúgy, de az nem mehet a kapcsolatunkra. Egyébként én is kezdem úgy érezni, hogy csak emiatt mert nem szeretek bulizni unalmas emberré válok. De ezen nem tudok változtatni, vagy legalább is nem tudom hogyan. Ha bulizni megyek akkor általában iszok, ha iszok akkor balhézom. Legalább is ez volt régebben, de már nem járunk együtt bulizni, úgyhogy nem kell néznie a savanyú képem :)
2014. jún. 14. 21:38
 25/33 anonim ***** válasza:
Szerintem fejlődőképes vagy és képes vagy belátni a hibáidat. Már gondolom azóta komolyodtál, nem balhézol... mert tudod h fölösleges. Amúgy meg akkor ne igyál annyit, és kész. :) A kapcsolatodat meg nem ettől kell félteni hanem az ilyen viselkedéstől.
2014. jún. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Akkor végül is bizalmi problémáid vannak, mert úgy érzed, hogy a kapcsolatotok rovására mehet. Tényleg jobb, ha szakítotok.
2014. jún. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Van, de Ő az enyém!
2014. jún. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Képes vagyok belátni a hibáimat, és komolyodtam is, de ha nem iszok alkoholt akkor meg valószínűleg marad a savanyú pofavágás. Max megjátszani tudom hogy jól érzem magam de azt sem tudom meddig bírnám. Sosem vele balhéztam szórakozó helyen, ha iszok akkor a fába is képes vagyok belekötni. Ezt egyedül úgy tudtam orvosolni hogy nem iszok ( és eddig bevált ). Az egésznek az a lényege, hogy szeretem őt, de félek hogy ez a kapcsolatunkra megy, elhagyni meg nehéz egy olyan embert akivel szinte minden jól működik. A bizalommal egyébként a másik oldalról is probléma van, konkrétan ott kellett hagynom a régi edzőtermemet beszélgető viszonyba voltam egy nálam 10-15 évvel idősebb, a legintimebb dolog ami vele történt hogy ő csinálta a shakemet edzés után (recepciós). Úgyhogy még oka sem volt a féltékenységre.
2014. jún. 14. 21:51
 29/33 anonim ***** válasza:
nahát két féltékenykedős... az sose jó... amúgy meg emiatt otthagyni egy edzőtermet... neki meg emiatt rinyálni... nahh... no comment...:S
2014. jún. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
:D Megérdemeljük egymást.
2014. jún. 14. 22:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!