Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezek szerint ennyire fontos a...

Ezek szerint ennyire fontos a lányoknak a külső, hiába minden, így sosem lesz barátnőm, ha genetikailag ronda vagyok?

Figyelt kérdés

Sokan mondták, hogy jó stílussal, menő ruhákkal, cipővel, megjelenéssel lehet javítani a külsőn. Hát én megtettem jól felturbóztam a külsőm, rakás pénzt költöttem új, menő, divatos ruáhákra, cipőre. Ennek ellenére kigúnyolt ugyanúgy pár csaj, mások sem lelkesedtek értem, úgy látom az arcszerkezetem, de talán vékony alkatom is zavarja őket. Azt mondták, hű, de nagy orrod van, fúj, hogy nézel ki!

MÁr nincs kedvem lányokkal ismerkedni, olyan gonoszak, folyton ez történik amúgy velem, kezdem úgy érezni én valami ritka ronda gyerek vagyok, akinek az a sorsa, hogy folyton elszenvedje ezeket a megalázásokat, sértegetéseket. Az a baj, hogy érzelmes, érzékeny srác vagyok, bár igyekszem titkolni, mert nem vagyok azért én sem hülye, tudom, hogy alfahím vadállatokra buknak a lányok, de belül úgy fáj, hogy van, hogy sírok egyedül esténként, túl sok ez a kudarcsorozat már nekem. Csak egy aranyos, kedves barátnőt szerettem volna, de hiába minden, mindig undorodnak tőlem a lányok, engem nem tudnak szeretni, még csak ismerkedni sem akarnak velem, egyből csúfolnak. :(



2013. jún. 21. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
ma már ez hányadik ilyen témájú kérdés?
2013. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2013. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
na igen. jó lenne mondjuk akkor olyan lányokkal próbálkozni akik megütik a szintedet,nem olyan mércét felállítani amihez semmi közöd. szedj össze egy csúnya csajt,ha te is csúnya vagy.mínusz + mínusz az plusz; tehát csúnya + csúnya az szép,így megszépülhettek mindketten fogd erre.:D
2013. jún. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen lányokkal vagy körülvéve akkor inkább azt mondom hogy ezek közül egyik se legyen a barátnőd, mert ezek nem annak valók.Mindenkiben van valami szép!100%-ig biztos vagyok benne hogy találni fogsz egy aranyos lányt aki szeretni fog!
2013. jún. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak nem te is baranyai vagy? Mert ez az itteni lányokra jellemző az ilyen viselkedés. Engem is folyton kigúnyolnak.
2013. jún. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy érzelmes, érzékeny srác vagyok, bár igyekszem titkolni, mert nem vagyok azért én sem hülye, tudom, hogy alfahím vadállatokra buknak a lányok, de belül úgy fáj, hogy van, hogy sírok egyedül esténként, túl sok ez a kudarcsorozat már nekem.


az a baj hogy h.lye vagy! ruha,cipő,megjelenés oké,de könyörgöm legyen már mellé egy határozott kiállás is.....

2013. jún. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tudod a lányok elhajtják a nagymenőket ha csúnyák. És persze durván, mert őket így szokás. Mi lenne ha magadat adnád? Oké akkor is ugyanez. Ami külsőleg javithat az a haj. Az nagyon számít. És néhány esetben ha izmos vagy az is. De ezt ne vidd túlzásba mert az visszataszító. Kezdj bele valamibe amiben jó vagy az növeli az önbizalmadat
2016. jan. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!