Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más is így ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is így ezzel?

Figyelt kérdés
Néha jól esne már, hogy egy lánnyal szeressük egymást vagy legalább úgy ott legyünk egymásnak, mint fiú és lány, egy pár, máskor viszont csak a szex érdekel, mást el se tudnék képzelni, főleg nem egy komolya kapcsolatot. De most, hogy egy lány haveromról kiderült, hogy ő nem érze úgy, mint én iránta, még jobban hiányzik az, amit nap, mint nap látok. Párok egymással kéz a kézben, csók, ölelés, szex stb. Az a legszarabb az egészben, hogy azt hinné az ember, hogy tök könnyű összejönni valakivel, aztán kiderül, hiába bír téged meg folyton keres, hiányol, nem vonzódik hozzád úgy, mint lány a fiúhoz. :/ Másnak meg olyan könnyen megy ez. Van, aki bárkit fel tud szedni. Kajak ennyire ronda lennék, tényleg csak ez a gond? Mert ez már furcsa, hogy egyre több lány mondja, akivel ismerjük egymást legalább egy ideje, hogy túl jó fej vagyok ahhoz, hogy ne legyen barátnőm meg olyanokat mondanak, hogy tényleg én se hiszem el, de azt még inkább nem, hogy miért nem járnak akkor ők velem, ha ennyire bírnak. Én próbáltam pedig mindenféle szexuális dolgot is, célozgatást. De csóknál, pettingnél több eggyel sem jött össze valamiért.

2014. jún. 14. 22:42
 1/1 anonim válasza:
Küld kepet.
2014. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!