Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csaj miért vállalja be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csaj miért vállalja be újra és újra a s*ggf@j pasikat?

Figyelt kérdés
ahelyett hogy összejönne egy normális sráccal, összejön valakivel akiről rövid idő alatt (pár hónap) kiderül hogy egy b@rom(én már a legelején láttam mindkét pasinál) és utánna jön a több hónapos gyötrödés hogy mert ez a pasi ilyen meg olyan stb...!
2014. jún. 15. 14:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mindig olyanokra megy rá akik "lesz@rják", persze szex van, de ők dominálnak felette, az van amit ők mondanak a csaj meg olyan mint egy kiskutya
2014. jún. 15. 15:00
 2/14 Ramcsiii ***** válasza:
Azért,mert általában a lány abban reménykedik hogy na majd ő,ő biztosan lehet a kivétel,aki megtudja normálisan hóditani a fiút,hogy majd ő szaladgálna a lány után..Miért,akkor te miért tetted,hogy olyan kapcsolatot mertél bevállalni? Mert gondoltad,lehet te leszel neki az igazi..nem?
2014. jún. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mert ilyen a személyisége, értsd: gyenge jellem, lehet akár kapcsolatfüggő is. Azt hiheti, ez, így a normális.


Egyébként a normális.. heh, relatív. Gondolom Te örülnél, hogy veled jönne össze, mint "normális, jófiú" stbstb önfényezés.

2014. jún. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát tudjátok mi van? A jófiúság mára gáz lett! És tudjátok mi az ami még ennél is gázabb ??? hogy a jófiúság gáz lett.
2014. jún. 15. 15:07
 5/14 anonim ***** válasza:
Te vagy a gáz. Neked kétféle faszi van: a jófiú, meg rosszfiú. te, meg a szerencsétlen haverjaid, meg azok, akik nem olyan balfarkak, mint ti. De ez nem így megy ám, helló. A rosszfiú alatt sem sĐggfejet értenek a nők és a jófiú sem feltétlenül Jó.
2014. jún. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát igaz a rosszfiú alatt tényleg nem s@ggf*jet értenek a nők... az elején xD
2014. jún. 15. 15:14
 7/14 anonim ***** válasza:
A rosszfiúk csak a férfiak szerint sĐggfejek. Miért? Mert nem ők dugják a nőt, akit az a bizonyos "rosszfiú" megkapott. Hm, savanyú a szőlő?
2014. jún. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
a csaj utólag mind a két pasast s*ggf@jnek tartja és nem csak előttem mindenkinek ezt mondja akivel róluk beszél.
2014. jún. 15. 15:22
 9/14 A kérdező kommentje:
Amúgy honnan veszed hogy nem szexeltem vele? Csak az a baj velem hogy én kiszámítható vagyok, tőlem azt kapja/fogja kapni amit már az elején megbeszéltem vele.
2014. jún. 15. 15:24
 10/14 anonim ***** válasza:
Te nem érted a lényeget. Linkeljek egy oktató videó, vagy mi?
2014. jún. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!