Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy nagy műtéti heg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagy műtéti heg a hasamon. Fiúk, mennyire zavarna?

Figyelt kérdés

Amúgy szerintem nem vagyok csúnya, általában szép lánynak tartanak. Az alakommal is meg lennék elégedve, de a hasamat nagyon elcsúfítja egy kb. 15 centis heg, amit még 12 éves koromban szereztem - elestem biciklivel, a hasamba beleállt egy fa kerítés kiálló része, több belső sérülésem volt és a lépemet ki kellett venni.


Engem nagyon zavar az a sebhely, gondolkoztam plasztikai műtétben is, de anyuék nem engedik, nekem meg egyelőre nincs rá pénzem.


Fiúk, mennyire zavarna ez? :S Kizáró ok lenne?


18/L


2014. jún. 15. 17:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Engem kicsit sem zavarna nem vagyok egy ilyen felületes farok.. :) F/20
2014. jún. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 WheneverYouWant ***** válasza:
Lényegtelen hogy minket mennyire zavar ha te nem érzed jól magad miatta. Inkább tedd fel úgy a kérdést hogy hogyan lehet eltüntetni. Tetoválás. Heggtetoválás. Elég sok módja lehet neki..
2014. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Engem nem zavarna :)

Van akinek jól is áll, habár nem olyan nagy, mint a tied, de nálam semmi képen sem kizáró ok :)

18/F

2014. jún. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem zavarna :) Nekem a két térdem néz ki úgy mintha valami karddal vágtak volna végig rajta... (szintén gyerekkori baleset)
2014. jún. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem a kulcscsontom alatt van egy pár centis. Amúgy nem zavarna :D f/19
2014. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

nem

valami tetkót rá??

2014. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Tetoválást nem szeretnék semmiképpen, akkor már inkább látszódjon a heg. Mivel egy 15 centis csíkról van szó, túl nagy tetoválás kellene (max. egy pár centiset tudnék magamra elképzelni).


Engem sajnos valóban zavar, strandra is nagyon ritkán megyek miatta. Egyszer volt egy kapcsolatom, 2 hónapig együtt voltunk, de nem mutattam meg neki a hasamat (ő nem tudta, hogy ott a heg), mindenféle indokot találtam ki, hogy miért nem láthat bikiniben (nyár volt)....


Bár az a sejtésem, hogy ha lenne egy fiú, aki így is elfogad, akkor én is jobban el tudnám fogadni magam.

2014. jún. 15. 17:57
 8/16 anonim ***** válasza:
Hogy a viharba lenne ez kizáró ok? Mégis mit gondolsz, milyen emberek vagyunk mi??
2014. jún. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Többen kértetek képet privátban. Magamról nem szeretnék berakni, de valami hasonló az enyém is, mint ezen a képen:


[link]

2014. jún. 15. 17:59
 10/16 anonim ***** válasza:
Ugyan, ez semmiség.
2014. jún. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!