Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy nagy műtéti heg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagy műtéti heg a hasamon. Fiúk, mennyire zavarna?

Figyelt kérdés

Amúgy szerintem nem vagyok csúnya, általában szép lánynak tartanak. Az alakommal is meg lennék elégedve, de a hasamat nagyon elcsúfítja egy kb. 15 centis heg, amit még 12 éves koromban szereztem - elestem biciklivel, a hasamba beleállt egy fa kerítés kiálló része, több belső sérülésem volt és a lépemet ki kellett venni.


Engem nagyon zavar az a sebhely, gondolkoztam plasztikai műtétben is, de anyuék nem engedik, nekem meg egyelőre nincs rá pénzem.


Fiúk, mennyire zavarna ez? :S Kizáró ok lenne?


18/L


2014. jún. 15. 17:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Jaj te. :)

Hidd el nem zavarna egy férfit sem.

2014. jún. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem is van nem is egy. Hasamon nekem is egy 10cm karon is kb 5cm

arcon is van egy eleg latvanyos. Nekem se megy nagyon az elfogadasa de ez van. Szoval nalam ez abszolut nem lenne kizaro ok mivel nekem is van...

Ha van kedved beszelgetni rola en is elmondom a velemenyem a dologrol ha erdekel. Ugyhogy ha gondolod irjal!

2014. jún. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. 20/F
2014. jún. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, nekem is van. Ha valaki rendben van agyilag, akkor az elfogadja az ilyen "apróságot".
2014. jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Semennyire. :) Nekem az álamon van egy heg, de szerencsére annyira nem feltűnő. Szintén régi biciklibaleset.

20 F

2014. jún. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki szeret, azt nem zavarja.
2014. jún. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!