Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet érzelmileg is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet érzelmileg is elfogadni, hogy akármi is történik, akivel én szeretnék lenni, annak úgysem fogok kelleni?

Figyelt kérdés
Az agyammal már felfogtam hogy ez így van, de attól még fáj. Az idő nem tudom mennyire segít, de már egy éve nem sikerül megszüntetnem ezt az érzést.
2014. márc. 13. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld az ellenkező oldalról nézni. Vagy te és van egy nyomorult érzelmi koldus, aki kullog utánad, vagy zaklat a szerelmével, amikor te a bánatos francba kívánod. Nem szánalmas, nem nevetséges ez? Szeretnél a helyébe lenni?
2014. márc. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem zaklatom egyáltalán, abszolút tiszteletben tartom, hogy nem akar engem. Magamban nem tudom lerendezni a dolgot.
2014. márc. 13. 09:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudomásul kell venned azt az igazságot, hogy a boldogság egyetlen akadálya a valóság.
2014. márc. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mondd ki hangosan is
2014. márc. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyhogy abbahagyod ezt a hiszteriat es keresel mast. Szedd mar ossze magad.
2014. márc. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez miért hisztéria? Mert fáj?

Persze, keresnék én mást, de egyrészt nem állok éppen jól jelölteket tekintve, másrészt biztos jó lenne valakinek azt hazudni, hogy vele szeretnék lenni, mikor ez nem igaz... Ezért is szeretném magamban lezárni a dolgot.

2014. márc. 13. 10:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Megpróbáltál már összejönni az illetővel?
2014. márc. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

egy év az nagyjából minden esetben elég kéne hogy legyen, hogy feldolgozz egy elutasítást, ha fel akarnád dolgozni.

Ha rá gondolsz, próbálj tudatosan másra gondolni.

Adj magadnak egy csomó feladatot, ami lefoglal, hogy ne gondolj rá.

Tehát fókuszálj másra, szándékosan. Nem fog az egyik pillanatról a másikra menni, de sikerülni fog idővel. Ha akarod.

2014. márc. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!