Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te hogyan szereznéd vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogyan szereznéd vissza az exed? Ha csak azért hagyott el, mert ki akarja élni magát?

Figyelt kérdés
22L 21F

2014. jún. 16. 00:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Én tudomásul vettem, menjen és dugassa szét magát.


20/F

2014. jún. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy, ugyanis ez kamuszöveg. Ha valaki azt mondja, ki akarja élni magát, az egyenlő azzal, hogy nem szeret eléggé. Aki ugyanis szereti a másikat, mellette él, méghozzá boldogan. A többi csak kifogás.
2014. jún. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Noydra ***** válasza:
Mivel ez egy szar kifogás, azzal jársz a legjobban, ha hagyod a pícsába.
2014. jún. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Haha. Sehogy. Menjen.
2014. jún. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
De lehet rá esély hónapok múlva, ha mindketten átrágtuk és megváltoztunk, hogy újra összejöjjünk? Vagy csináljam azt, amit egy srác csinált? Csinált egy kamuprofilt és magába zúgatta a lányt képek nélkül, aztán meg a csaj nagyon örült amikor vele találkozott...Amúgy én vagyok a lány. Szerintetek ez beválna?
2014. jún. 16. 01:03
 6/31 anonim ***** válasza:
Szard már le.
2014. jún. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Úristen, de szánalmas, amit az a srác csinált. Vagy ahogy a csaj reagált. Vagy az, hogy a csaj belezúgott ál-profilon keresztül, miközben ugyanazzal a faszival volt...

Ez lehetetlen, ilyen nincs... Remélem, csak rosszul értem.

2014. jún. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

hozzám ez túl merész lenne hogy ilyet tegyek.

ha kidobott oka volt rá, ez elég kellemetlen de ez van.

próbáld meg kiszedni belőle, esetleg valami haverjából mi az igazi ok. unatkozott talán melletted vagy mi..?

2014. jún. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Nő létedre legyen már önbecsülésed, könyörgöm -.- Kamu profil, visszahódítás... Ennyire se tartod magad ?!
2014. jún. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Nem érdemli meg az a csíra, hogy egyáltalán egy gondolatot is pazarolj rá....
2014. jún. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!