Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » ! Nem bírom tovább (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tekissunyi kérdése:

! Nem bírom tovább (? )

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel régebben nagyon jól el voltunk, szeretük egymást. De most egyfolytában miatta szenvedek mert az utóbbi időbe szószerint lese szar! És napok óta egésznap fekszek az az ágyában és szenvedek, mert nagyon szeretem. Akármit csinálok rá hondolok. Ő meg mint mondtam le se szar, nemir semmi és nemtudom miert. Én meg belefáradtam hogy mindig én írók rá. Várom hogy ő keressen de csak szenvedek napok óta.

#nembiromtovabb
2014. jún. 16. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a r_banc nem érdemli meg, hogy szenvedj érte.
2014. jún. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy ennél a generációnál(10-16) a kommunikáció kimerül a "ráírásban"..
2014. jún. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BlackSword ***** válasza:
Hát ha már 2-3 napja az ágyában fekszel... Szerintem megunt...
2014. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Menj hozzá oda (Ha ismered) és szólj hozzá,beszélgess vele akkor csak kell válaszolnia..Mellesleg nem kell szenvedni egy ember miatt sem.
2014. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ne kaparj mert az annál rosszabb

szard le te is és meglátod ő fog jönni...

ha nem akkor pedig nem számítasz semmit neki így értelme sincs az egésznek...

2014. jún. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Foglald le magadat valami munkával, olvasással, zenehallgatással, hogy ne gondolj rá reggeltől estig. És igen, menj oda hozzá, szólítsd meg, beszélgess vele valamiről, ami az eszedbe jut, aztán meglátod, mire mégy vele. Ha továbbra is úgy látod, hogy nem foglalkozik veled, akkor sajna, nem te vagy az esete.
2014. jún. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!