Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám egy időre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám egy időre elfelejteni a szerelem érzését?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudok másra koncentrálni, nem tudom kizárni az életemből ezt a dolgot. Unom, hogy folyton reménykedem, hogy majd minden más lesz. Emiatt el is hagytam magam rendesen, mert a reménykedés mögött nincs önfejlesztés. Mit tegyek?

20/L



2014. jún. 16. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerelmesnek lenni jó, és kicsit vágyakozni is, epekedni... kell valami, ami kizökkent, visszaránt a realitás talajára. Szerintem valami program ezen segíthetne, vagy bármi, ami feladatot ad és leköt. Hobbi, sport, emberek, munka, tanulás, stb...
2014. jún. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan dologgal foglalkozzál ami leköti az agyadat.

Ezen csak az idő múlása tud igazán segíteni sajnos ez ezzel jár, és mindenki túl esik ezen idővel jobb lesz, de kemény vagy és kibírod :)

2014. jún. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ne gondolj rá
2014. jún. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!