Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elfelejteni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni a volt barátomat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Több, mint 10 éve szakítottunk, és azóta is folyamatosan vele, róla álmodom, jó dolgokat.

Azt hittem, majd megszűnnek az álmok, de nem.

Mit tegyek? Segítsetek! Már aludni se merek, olyan rettenetes ez az egész, mert fölkelek, és utána mindig rá kell döbbennem, hogy ez nem a valóság.



2014. márc. 16. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
keress vki mást
2014. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudsz valamit róla? Hogy azóta mi történt vele?
2014. márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Valamit csinálnod kell! Egy sportot kezdj el vagy hangszeren tanulj,esetleg menj el egy buliba a barátnőiddel és flörtölgess, próbálj összejönni valakivel, 10 év hosszú idő Ő már több mint valószínű hogy tovább lépett úgy hogy neked is ezt kell tenned , nem igazán lehet mást csinálni és fel a fejjel!:))
2014. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Próbáltam mást keresni, de

nem találtam senkit utána, akinek én is tetszenék, meg ő is tetszene nekem annyira, mint ő tetszett,

továbbá sexuálisan is közös hullámhosszon voltunk, akikkel utána voltam, nagyon ócska volt a sex.

És azért ezek meg tények, és fontos dolgok bármilyen párkapcsolatban a kölcsönös külsődleges vonzalom, meg hogy sexben egy hullámhosszon legyünk

2014. márc. 16. 19:28
 5/8 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy ? Azért 10év az sok idő...Hogy váltatok el? Jóban vagy rosszban? Nem maradtak esetleg meg nem beszélt dolgok,kételyek benned? Ki szakított kivel?Nem tudsz róla már semmit? Nem lehet,hogy csak az idő és a pártalálás sikertelensége az,ami a régi szép emlékeket felhozta,és amiatt hiszed azt,hogy ő hiányzik konkrétan,és ne megy olyan társ,akit szerethetsz és aki szeret?Biztos próbáltál ismerkedni,ne ragadj a múltban.Ha nem találtál olyat,akivel jó lenne a szex,keresgélj addig,amíg nem találsz.Lehet ismerkedni,társkeresők is vannak,ha már tényleg nincs más ötleted.Legfontosabb,hogy legyél összhangban önmagaddal.Próbáld meg lelkileg lezárni,elengedni őt.Ha van esély rá,esetleg érdeklődni utána,csak hogy megnyugodj,bár lehet,10 év után nagyon furcsállná,hogy még mindig ő jár a fejedben...
2014. márc. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, teljesen igazad van, hogy 10 év sok idő.

Próbáltam megtalálni a páromat, eddig is ismerkedtem, és jártam azóta mással. De nem tudok mit tenni, ha másokkal pl nem működött a sex, és nem miattam nem működött. Volt pl olyan, aki gruppensexet akart. Hát én nem akartam, és nem is akarom! Volt olyan, aki csak hanyatt vágta magát, aztán mindig csak én csináljam, azaz nekem nem volt jó.

Vagy pl ővele annak idején hasonló műsorokat néztünk. Aki utána volt, az mindig mást akart nézni, nem egyezett az ízlésünk.

2014. márc. 16. 23:17
 7/8 A kérdező kommentje:
Aztán, például nekem az nagyon fontos, hogy a páromnak alapvetően nyugodt természete legyen. Őutána ezt se nagyon találtam meg. Olyat találtam, aki szentségel, meg ordibál mindenért.
2014. márc. 16. 23:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Hülye vagy! Bocsi de így tudnám ezt összefoglalni.


Folyamatosan a párodat keresed a másikban. SEX, külsőség, belsőség.


Ahogy idősődünk egyre jobban azt hisszük hogy az évek és a rutin... szóval hogy gyorsabban találunk megfelelő párt, ha oda az előző! TÉVEDÉS! ugyan úgy gyerekek vagyunk... ugyan úgy kutatni kell, és szelektálni. Ugyan olyan sose lesz, de ha veled akar lenni, akkor biztosan képes arra hogy változzon miattad.... csiszolódjon, vagy hogy monjdam hogy meg értsd....


Keress valami mást. Ha nyugis kell akkor az NEM török, görög, inkább Német.....

2014. márc. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!