Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez valami újkori dolog, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami újkori dolog, hogy a nők most annyira szeretik a szexet, vagy mi a manó?

Figyelt kérdés
2014. jún. 16. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, ha hiszed, ha nem...ők is emberek.
2014. jún. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is szerették
2014. jún. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

túl sokat lógsz a gyakorin hogy csapongsz a vélemények közt.

semmi nem változott, eddig is szerették a nők.

2014. jún. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez valami újkori dolog, hogy ennyire ostobák itt néhányan, hogy erre még nem jöttek rá?

Kérdező: Ha valaki azt mondta neked, hogy nem szereti, akkor van egy rossz hírem: sz@r vagy az ágyban.

2014. jún. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csak többet kelletik magukat, hogy ne nézzék őket kuurvának, amit már megint a férfiak híresztelnek minden szexéhes nőről. De a régi korokban felvilágosodás előtt mindenképp- tényleg nem illett a nőknek szeretni a szexet, és bűnnek is tartották azt.
2014. jún. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont! Én pont azt tapasztaltam, hogy 20-30 év körül a férfiakkal azonos szexuális igényekkel rendelkeznek, utána viszont túl is szárnyalnak minket. Persze általánosítani nem lehet, én csak ezt tapasztaltam
2014. jún. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És mi van azokkal, akiknek nincs barátjuk? Megelégednek az önkielégítéssel azt heló.
2014. jún. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A nők szeretik a jó szexet, ez mindig is így volt, csak elnyomták magukban vallási, társadalmi okok miatt. Na meg régen nem ők választották a férjüket, valószínűleg nem vonzódtak hozzá szexuálisan sem.

Ma már más a világ, rájöttek, hogy a nők is emberek, nekik is szükségük van a kielégülésre, ezért könnyebb bevallani is.

2014. jún. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!