Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jöhetnék rá, hogy hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöhetnék rá, hogy hol van bennem a hiba?

Figyelt kérdés

Már nem egy "kapcsolatom" volt(2 hosszabb 3 és 1 éves és 4 rövidebb ami max 3 hónapos volt, a többi említésre se méltó), de mindegyiknél volt valami baj.


Igazából nem is a hosszabbakkal volt a bajom, mert ott tudom mi volt a hiba, hanem amik rövidebb ideig tartottak Mindegyiknél átb*szták a fejem. Nagy szerelemmel kezdődtek és utána kitalálták, hogy nem működik és szakítanak. Ebbe már úgy érzem belecsömörlöttem és nem mondják, hogy mi a baj, hogy tudjak változtatni, csak kitalálnak valamit és dobnak egy másik lány miatt.


Közben meg kismillió más férfi(0-100 éves korig) imád és a fél karját adná, hogy velem lehessen, vagy csak egyszerűen imád.


Sokszor úgy érzem, hogy a hivatásom(EÜ képi diagnosztika) az ami elriasztja őket, mert nem egy átlagos, hétköznapi foglalkozás.

Alapból se vagyok hülye ember meg van a magamhoz való eszem és észre is veszem ha átvernek, még ha kell egy kis idő is hozzá. Emellett még a külső adottságaimra se panaszkodhatok, mert jó géneket örököltem.


Csak bosszant, hogy másoknak milyen jó én meg egy remete vagyok és nem jön össze egy normális párkapcsolat.


Amiért panaszkodni szoktak, hogy nem nyílok meg, és nem beszélek órákig az unalmas hétköznapjaimról, amúgy se értik mit csinálok a munkahelyemen, mert ez még az Eüben is egy elszeparált része. Pont a szakmám miatt is érzem, hogy félnek tőlem-meg amúgy is- és még fősulira is mennék, de ha elmegyek, érzem csak rosszabb lenne a helyzet.


2014. jún. 16. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
nem félek még tüled se:P
2014. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne a pasik befolyásoljanak abban hogy mi a munkád és hogy mész e főiskolára. Tanulj amíg lehet, pasi meg úgyis lesz.
2014. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tudom, de nem az a kérdés, hogy menjek vagy ne fősulira, hanem hogy min kéne változtatnom, vagy hova tudnék menni segítségért.
2014. jún. 16. 21:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmin nem kell változtatnod, ha nem önmagad vagy akkor megette a fene az egészet. Van az úgy hogy az ember nem találja meg rögtön azt akit neki szánt az ég. De feladni semmit nem kell ezért.
2014. jún. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azon is gondolkodtam, még, hogy eléggé önállóra lettünk testvéremmel nevelve és nem igénylem azt, hogy állandóan babusgassanak, meg irányítsanak stb. és emiatt nem érzik magukat esetleg eléggé férfinak mellettem..
2014. jún. 17. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!