Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én tartom ezt igazságtala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tartom ezt igazságtalannak?

Figyelt kérdés
Oda vagyok egy pasiért kb. 4 éve. Annyi a lényeg vele kapcsolatban hogy nekem elérhetetlen. Viszont akiknek valamilyen okból van lehetősége közelebb kerülni hozzá,(munka, esemény, stb.) nekik egyből nem elérhetetlen. Most akkor ez hogy van ? A kis szürke embernek k*ss, a többinek meg mindent szabad ? :) Egy énekesről van szó, és bármi is legyen az ember, mindenkinek szüksége van társra/szerelemre/szeretetre. A híres(ebb) embereknek is. Teljesen kizárt, hogy egy hétköznapi fiú/lány legyen a szerencsés, vagy ez is annak a függvénye, hogy van e elég pénze annak ellenére, hogy hétköznap?
2014. jún. 17. 11:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Neked is jó nagy baj van a fejedben... Szedd össze magad és fejtsd ki mi is a problémád valójában...
2014. jún. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Sajnálom, ha nem bírod kivenni belőle...

Egy egyszerű embernek a világon semmi esélye egy ismertebb embernél ?

2014. jún. 17. 11:13
 3/18 anonim ***** válasza:
Most Justin Bieberről beszéltél?
2014. jún. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Aham tehát rajongsz egy ismert emberért (énekes vagy mi a szösz), és az a nagy világfájdalmad, hogy nem tudsz közelebb kerülni hozzá, de akikkel meg együtt dolgozik, naponta "megcsodálhatják", és ez téged frusztrál. Hány éves vagy? 14?
2014. jún. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Amúgy sose értettem ezt a tinipic.sás rajongást "hírességek" felé. Az a legalja amikor koncerteken visítoznak. Ha meg nem lennének ismertek, lehet nem is érdekelné őket. Sebaj, majd kinövöd, remélem.
2014. jún. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem hétköznapi emberként lett volna lehetőségem összejönni egy ismertebb emberrel, de kihagytam. Nincs szükségem arra, hogy az újságok rajtam csámcsogjanak.
2014. jún. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egyébként hülyeség, amit írtál. De persze jóval megkönnyítené a dolgot, ha te is ismer lennél. Viszont nem elérhetetlen, mert bármi megtörténhet. Más kérdés, hogy ennek mennyi az esélye.
2014. jún. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#3 Nem,nem. Nem az zavar. Az "esélytelenség" zavar. Mellesleg csak úgy kérdezem, ha valakinek egy ismertebb ember tetszik, mi a probléma vele ? Látott már a világ olyat hogy egy rajongónak sikerült. A túlzott/beteges rajongás szerintem sem normális, de nem nagyon fér a fejembe hogy mi baj van azzal ha valakinek épp egy ismertebb ember tetszik meg. 18L
2014. jún. 17. 11:19
 9/18 A kérdező kommentje:
#5 Nem vagyok koncerten visítozós, viszont amikor nekem megtetszett rég nem volt sehol a médiában és akkor még nem volt ismert.
2014. jún. 17. 11:20
 10/18 anonim ***** válasza:
Mert általában az ismertség miatt tetszenek sokaknak. Meg hogy sokan rajonganak értük. Birkaeffektus. Na meg a hétköznapi életben (amikor a rajongók nem látják őket) teljesen máshogy néznek ki, mint amikor fel vannak készítve a szereplésre. Na de most nem is tudom kit mondjak példának, pl. Jude Law beöltözne kukásnak, aki a házatok elől vinné el minden reggel szemetet, észre se vennéd.
2014. jún. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!