Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg egyes idióta csávókkal, hogy nem akarok egy éjszakás kaland lenni senkinek?

Figyelt kérdés
A pasik állandóan csak dugni akarnak, de én nem vagyok r*banc. Én nem tudnék lefeküdni valakivel érzelmek nélkül. Miért nem lehet ezt felfogni, hogy én normális lány vagyok, és nem egy olcsó r*banc?
2014. jún. 17. 17:41
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
A 8-as vagyok. Nem csak a szexszel kell várni, hanem a pettinggel is, és azzal is, hogy egyáltalán meztelenül láthassák a lányokat a fiúk.
2014. jún. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 ASOT ***** válasza:
2-essel értek egyet! Ez egyszerű és világos.
2014. jún. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
55%

Először is, kikérem a magam és a többi olyan nőtársam nevében is a r..bancozást, akik szeretnek szexelni, élni, és ha nincs senkijük nem félnek egy kis kalandtól. Ettől még nem vagyok se ribi, pláne nem olcsó, és kevesebb se s tartózkodó nőknél.


A kérdésre válaszolva, meg képen röhögöd őket, és elmész. Ennyi. Nem tudom mi ebben a nagy művészet.


A kérdésre válaszolva

2014. jún. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Hát szerintem a sok tuskó a szex után, mint azt mondja a haverjainak, hogy: "Na tegnap este is megkúrtam egy r*bancot!" Én nem akarok senkinek a beszédtémája lenni, így kerülöm az ilyen helyzeteket. De van egy idióta, agyilag nem normális aki képtelen azt felfogni, hogy én nem akarok lefeküdni vele.
2014. jún. 17. 17:49
 15/32 anonim ***** válasza:
13, akkor magyarázd már el ki a ribi? aki mondjuk 2több egyéjszakást tudhat a hátamögött mint te? vagy hol dől ez el?
2014. jún. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

"Na tegnap este is megkúrtam egy r*bancot!"


Nem jó társaságban vagy. Az én egyéjszakás férfiaim, mind értelmes, kulturált intelligens férfiak voltak, ilyet soha ki sem ejtettek a szájukon. Örültek, ha nekem örömet szereztek, én is ha nekik.

Ne ostoba, tejfölöszájú prolik közegébe mozogj és nem hallasz vissza ilyen szánalmas szöveget.

2014. jún. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Nem is fogok senkitől ilyen szöveget hallani, mert én biztos hogy nem fogok lefeküdni senkivel csak úgy!
2014. jún. 17. 17:54
 18/32 anonim ***** válasza:

14:


Maximum azt mondjuk: "Na tegnap este megkú-.rtam egy jó csajt!" - Nem lesz a szememben senki rib-.anc attól, hogy lefekszik velem első nap, vagy az ismeretség első hetében. Hiszen én csábítottam el.


Kíváncsi vagyok az itteni lovagok, akik mind elítélik ezt, meg támogatják a kérdezőt, hány nővel voltak az életükben, illetve hány barátnőjük volt. Fogjátok már fel hogy nem minden ember számára ugyanaz a mérce az életben. Én szeretek sok, minél több szép nővel szexelni.


Kérdező, viszont az is fas-.zság, ha valaki nem kopik le. 2-ből kb. csak 1 lány nyitott ilyen azonnali szexre (ami jelenthet akár aznap estit, vagy még hogy az első héten megtörténik). Aki nem nyitott rá azt én sem zargatom.

2014. jún. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Pedig meghálálnánk:D
2014. jún. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

# 15, a ribi nem a számoktól függ. Soha nem a számok határozzák meg egy ember értékét, hanem a viselkedése.

Nos, ismerek olyan nőket, akik jópár alkalmi kapcsolaton vannak túl, mégis normálisak, kedvesek, őszinték, tisztességesek, intelligensek, kapcsolatban egyértelműen húségesek. És ismerek olyan lányokat is, akik szüzek vagy csak kevés és komoly kapcsolatuk volt, mégis egy utolsó, hazug szarkeverő ember, aki még nem is szakít az előző kapcsolatával, de már a következőben van.


Te melyikre mondod azt, hogy ribi? Szerintem egyértelmű.

2014. jún. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!