Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg egyes idióta csávókkal, hogy nem akarok egy éjszakás kaland lenni senkinek?

Figyelt kérdés
A pasik állandóan csak dugni akarnak, de én nem vagyok r*banc. Én nem tudnék lefeküdni valakivel érzelmek nélkül. Miért nem lehet ezt felfogni, hogy én normális lány vagyok, és nem egy olcsó r*banc?
2014. jún. 17. 17:41
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Mellesleg nekem a kérdező stílusa, hozzáállása sokkal inkább visszataszítól mint egy olyan nő aki nyiltan vállalja, hogy szereti a szexet és a férfiakat. Olyan visszataszító, hogy a saját nemére fröcsög.
2014. jún. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

hmmm

Az én anyám úgy tanított, hogy az a k. akinek ez a foglalkozása. Nőt nem nevezünk annak, pláne nem csak úgy indulatból. És szerintem nincsenek r--ancok. Legfeljebb olyanok aki lépten nyomon átverik a párjukat.


Egy felnőtt nő el tudja dönteni, hogy akar e valakivel szexet, vagy sem. És nem lesz rossz ember ha akar. Testi igénye, amit ő dönt el mikor,kivel,hogyan. Plusz ehhez másnak semmi köze, főleg nincsen joga ezért r---ancozni.

Alapvetően egy bizonyos kultúr szint felett nem r--ancozunk nőket és kész.


továbbá szép kis társaság lehet. Az már önmagában szép kultúra lehet, ha "meghúztam azt a --ncot" kifejezést használja valaki. Szép értelmi színvonal lehet.


Életemben nem mondtam ilyet egyetlen partneremre se. Sőt a saját barátaim sem tudták, hogy éppen kivel mit csináltunk.


A szex nem bűn, értelmes emberek között nagyon is jó dolog, ajánlom figyelmedbe. De persze lehet ordenáré módon hozzáállni, és csinálni. Mindkettőre van szép számmal példa.

Csak ugye az értelmesen, és kultúráltan mívelt alkalmi szexről nem esik túl sok szó, mert a mívességhez hozzá tartozik, hogy nem mondja be a hiradó annyira diszkrét :D

2014. jún. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
aha. szerintem mind2 ribi. most ne attól függjön már hogy minek minősül, hogy ki csinálja..
2014. jún. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem miért jó egymás között kibeszélni a szexuális élményeket. Kizárt dolog, hogy ler*bancozzam azt a lányt, akivel együtt voltam. Ha ilyent tapasztalsz, rossz közegben mozogsz. Egyébként nem attól leszel normális lány, hogy kerülöd az alkalmi szexuális kapcsolatokat.
2014. jún. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
23-as, te hány partnerrel voltál együtt? Szereted magad? Tiszteled a saját nemedet, illetve az ellenkező nemet? Szeretsz egyáltalán szexelni vagy volt már kielégítő szexuális élményed?
2014. jún. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

25# ez irreleváns kérdés volt.

itt arról van szó, hogy a valaki kikérheti magának, hogy ő nem ribi, mert ő igényesen válogatja meg a répát. meg ő amúgyis felsőbbrendű. bezzeg más ribi lehet aki ugyanazt csinálja, mert ő alapból nem annyira értékes ember! mieza gennyes elitista, gondolkodás? te valami politikus vagy?

2014. jún. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
felesleges, minden pasi azt akarja, mást úgysem értenek
2014. jún. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

kezdjük ott, hogy a kérdező általánosít a férfiakra, mint egy későbbi hozzászólásából kiderül, egyetlen személy miatt

egyébként meg ez tényleg egy hülyeség, hogy aki egyéjszakás kalandokat keres az tróger...

2014. jún. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Arra akartalak rávezetni, hogy nem ítélhetsz el valakit csupán számok miatt. Nem a megválogatásról van szó, hanem hogy azt hallod valakiről hogy volt egyéjszakása és már rá is sütötted a ribi jelzőt, pedig nem is ismered. Holott lehet egy nagyon is tisztességes, normális nő, csak pl nincs kapcsolata egy ideje, de szexelni meg szeret. És az, hogy valaki, nem fekszik le senkivel érzelem nélkül, nem feltétlenül jelenti azt, hogy rögtön egy normális nő. Szerintem ebben egyetérthetünk.
2014. jún. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
nem mellesleg láttam én már egy-két "jajjdenagyonszeretemabarátomat" hosszú távú kapcsolatokat kereső lányokat is buliban enyhén ittasan "lazulni" :D
2014. jún. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!