Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Miért történik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Miért történik ez? 17/L

Figyelt kérdés

Mindig felnőtt férfiakba leszek szerelmes az esetek nagy részében,őket találom vonzónak.... Mit tegyek?

És persze nem merem nekik megmondani..mert milyen az már ha egy tini csaj egy felnőtt hapsiba zúg bele..


2014. jún. 17. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
mi számít felnőttnek?
2014. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedsz?:D (26)
2014. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát nem gáz ha 20-25 éves az illető, annál nagyobb korkülönbség szerintem már nem nagyon jó
2014. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy kis apahiány?
2014. jún. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Annyira nem gáz :D Ismerkedsz? (28)
2014. jún. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó a kapcsolatod apukáddal? De most ez komoly kérdés.

Nálam is állandó jelenség volt ez anno, sőt, talán még most is. Nem tudnék együtt lenni egy felnőtt férfival sem, viszont az apakorú (esetemben 40-45) éves férfiakra nem tudok apaként, csak férfiként nézni. Mivel fiúk között nőttem fel, általános iskola 1. osztályától kezdve középiskola 2. osztályáig csak fiúbarátaim voltak, utána kezdtem csak el lányokkal barátkozni, de akkor se túl sikeresen...inkább csak fiúbarátaim voltak mindig, ezért valahogy nincs is előttem olyan példa, ami alapján azt tudnám mondani, hogy egy férfi számomra más élményt is tudna szexen kívül. Kicsit fura ez így együtt, de meg lehet tanulni kezelni...nyilván nem fogok idősebb férfiakra rámászni, mert gusztustalan lenne.

2014. jún. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
más élményt is tudna nyújtani*
2014. jún. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, mindig is a 10-13 évvel idősebb pasik vonzottak, pedig apukámmal példaértékű a kapcsolatunk, az is volt, amióta csak az eszemet tudom. Mondjuk szerintem 15 év még belefér, bár a te korodban inkább 10et mondanék.
2014. jún. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!