Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi erről a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szerintem Fb alapján egy csaj nem tudja rögtön eldönteni egy ismeretlen fiúról hogy járna-e vele.Kép alapján annyi véleménye van a csajnak szerintem hogy csúnya-e a pasi vagy nem.Az hogy összejönne-e vele az még lehet közel sem biztos kép alapján hiába helyes rajta a pasi.
2014. jún. 18. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
A vicc az, hogy sok ember nem is fotogén, így még kép alapján sem lehet belőni, hogy jól néz-e ki, vagy sem. Velem legalábbis ez a helyzet.
2014. jún. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek a kérdezővel és az első hozzászólóval is :)
2014. jún. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Ja....attól még,h helyes a gyerek,nem járnék vele,csak ha megismertem már:D
2014. jún. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled, meg az első válaszolóval.

Egyszer láttam egy férfit élőben, nagyon vonzó volt, aztán láttam róla képet egy közösségi oldalon, és közel sem adta vissza azt amit úgymond élőben tapasztaltam. Szóval egy képről sem mindig lehet 100%-ig megállapítani, hogy az adott személy jóképű e vagy sem.

2014. jún. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kép alapján valóban nem lehet eldönteni, viszont érdemes megnézni, hogy miket lájkol, miket posztol, miket kommentel. Az intelligenciaszintjéről sokat elárul. Pl egy oylan srácnak, aki valami csöcsös meztelen csajt poszol és alatta ott nyáladzik h " huu, g*ci leáppolnám, hogy csak kódul" na, akkor olyannak esélyt sem adok, nyílván.
2014. jún. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!