Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondoltátok már azt valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltátok már azt valakivel kapcsolatban, hogy "akkor is az enyém leszel! " és lett belőle valami?

Figyelt kérdés
Tehát kinéztetek valakit és el is nyertétek a szívét? Van ilyen?

2014. jún. 18. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
igen uri geller vagyok
2014. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hahahaaaaa jaj de vicces. huh.
2014. jún. 18. 20:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. Lehet, hogy a fekete aura elijeszti a pasikat?
2014. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:D jó mindenki nyugi. egy normális, csendes lány vagyok, de nagyon tetszik valaki. nem, nem mérgeznék meg senkit, nem is lőném le a csajait, csak hogy az enyém legyen, de nem adom fel, változtatok, ki tudja lehet-e belőle vmi.
2014. jún. 18. 20:14
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

igen, én pont így voltam legutóbb, még márciusban kinéztem magamnak valakit és eldöntöttem, hogy megszerzem:D

1 hete pedig már járunk.:D

2014. jún. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
igen gondoltam, és életem legnagyobb csalódása lett belőle. természetesen semmi sem lett belőle. a nagy akarásommal ellentétes hatást értem el. egy kezdeti baráti viszont a köszönünk egymásnak és kész szintre deriváltam.
2014. jún. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

hát sajnos kétesélyes... :/ nyomulni nem akarok, de a kisugárzásomon gyúrnom kell.

köszi a válaszokat!

2014. jún. 18. 20:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Én most így vagyok egy lánnyal... :3


23/F

2014. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Volt ilyen még május elsején, azóta összejöttünk és 4 hetesek vagyunk :D
2014. jún. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Nálam most van ilyen először (lány vagyok), de ez a pasi olyan, hogy úristen, sosem kellett még senki ennyire. Mondjuk nálunk kicsit bonyolult a helyzet, sokkal idősebb is nálam, de az enyém lesz az biztos. :) Csak ügyesen kell csinálni. Jól haladok eddig. :) 25/l
2014. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!