Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon selejt lehetek?

Figyelt kérdés

Állítólag a lányoknak könnyedén lesz kapcsolatuk. Hát, nekem nem volt soha, pedig nem vagyok már tizenéves. Adok a külsőmre, nem vagyok buta, tudok sütni-főzni és még egy hárpia sem vagyok. De így is annyira selejt lennék, hogy nem kellek senkinek? Soha senki nem is kezdeményez nálam, nem hogy még alakuljon valami...


(Képet nem küldök és légyszi ne írjon privátot senki, nem szeretnék itt ismerkedni.)


2014. jún. 19. 16:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
nem szeretnél ismerkedni.. akkor mit vársz?
2014. jún. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
én kezdeményeznék 30 f irj ha van kedved
2014. jún. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

"nem szeretnék ____ITT____ ismerkedni"


Ezen az oldalon, meg egyáltalán interneten.

2014. jún. 19. 16:23
 4/28 A kérdező kommentje:
A kérdés arra irányul, hogy tényleg lehetséges-e az, hogy valaki ennyire selejt.
2014. jún. 19. 16:24
 5/28 anonim ***** válasza:
Valószínűleg más korban élsz, mint a többi ember. Tudod, 2014-ben már rég nincs lovagkor, TE IS kezdeményezhetsz.
2014. jún. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
84%

LOL! B+!

Kérdés: NAGYON SELEJT LEHETEK?

utolsó mondat: képet nem küldök...


Ez olyan mint, hogy tetszik az autóm? Jah, azt nem mutatom meg, hogy melyik az, csak válaszolj, hogy tetszik-e :P

2014. jún. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Naif_Hazazi ***** válasza:
sajnos az a baj hogy te egy rendes lány vagy a világ pedig a hülyéknek áll.
2014. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Csak nincs szerencséd.

Kezdemènyezzèl inkabb te is

2014. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
nem vagy selejt nincsenek selejtek csak beszélgetni kell ennyi ismerkedni nincs abba semmi szégyelni való
2014. jún. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Mr. Truth ***** válasza:

Ha tudsz főzni és a recept őpaprikát sót, és oregánót ír a többit nem látod... akkor honnan tudod hogy mit fogsz főzni?

Magyarul: ennyi információból mi nem tudunk neked segiteni, semmit nem tudunk rólad semmi egyedit semmit külsőleg...

A leírásod csak az én ismerőseim 70% igaz ami kb 300 embert jelent csak az én környezetemben...

innentől kérlek nyiss felénk ha innen vársz segítséget :)

2014. jún. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!