Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon selejt lehetek?

Figyelt kérdés

Állítólag a lányoknak könnyedén lesz kapcsolatuk. Hát, nekem nem volt soha, pedig nem vagyok már tizenéves. Adok a külsőmre, nem vagyok buta, tudok sütni-főzni és még egy hárpia sem vagyok. De így is annyira selejt lennék, hogy nem kellek senkinek? Soha senki nem is kezdeményez nálam, nem hogy még alakuljon valami...


(Képet nem küldök és légyszi ne írjon privátot senki, nem szeretnék itt ismerkedni.)


2014. jún. 19. 16:20
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Eljárok, sokat vagyok társaságban, gyakran ismerek meg új embereket, de nem akar tőlem senki semmit.
2014. jún. 19. 17:02
 22/28 anonim ***** válasza:
"Eljárok, sokat vagyok társaságban, gyakran ismerek meg új embereket, de nem akar tőlem senki semmit" vagy csaknem mernek lépni, ez is benne van a pakliban.
2014. jún. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
nem akarlak megismerni, de képet elfogadnék... ezt így nem lehet megválaszolni!
2014. jún. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
45%
Mert arrogáns és agresszív stílusod van. 24f
2014. jún. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

"Mert arrogáns és agresszív stílusod van. 24f"


Élőben lehet, hogy meglepődnél.

Két dolgon lovagol a válaszolók egy része, hogy nem szeretnék képet küldeni és nem szeretnék neten ismerkedni. Mindkettőnek oka van. Nem szeretném még tízszer ezt magyarázgatni, főleg, hogy már a kérdésben is benne van. Ha emiatt agresszívnek és arrogánsnak tűnök, sajnálom.

2014. jún. 19. 21:14
 26/28 anonim ***** válasza:
De nem lepődünk meg, mert úgysem találkozunk.
2014. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Honnan tudod? Lehet, hogy már amúgy találkoztunk vagy majd valamikor találkozunk, csak egyikünknek sem lesz fogalma arról, hogy ki a másik.
2014. jún. 19. 21:27
 28/28 anonim ***** válasza:
Ha találkoztunk volna, már tuti nem lennél egyedül:D
2014. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!