Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan hogy soha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy soha nem tudok elfelejteni valakit és mindig őt fogom szeretni mindenkinél jobban?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy jó ideje már de sajnos különböző országban vagyunk ezért a kapcsolat kezd egyre jobban megszűnni és inkább barátivá válni..Legalábbis felőle.

Én viszont borzasztóan szeretem.Nem tudom elfelejteni és minden este miatta sirok. Első gondolatom reggel és csak vele képzelem el a jövőmet..Soha nem éreztem még ilyet. Vajon ez az érzés soha nem fog megváltozni? Soha nem lesz más aki pótolja majd?

20éves lány vagyok ő pedig egy olasz srác..21éves


2014. jún. 19. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgyan ebben a helyzetben járok, nekem is egy másik országban él és a helyzetett az sem könnyiti meg hogy én magyar vagyok ő pedig török. Ha van kedved írj.
2014. jún. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amint túllépsz rajta, jobb lesz. Aztán találsz valakit és újra minden a helyén lesz.
2014. jún. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Épp most tapasztalod meg a szerelmi bánatot, de nem könnyű a helyzetetek egyáltalán.


És lesz más, akár jobb is, bár ezt most még úgy is kétled.

2014. jún. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sajnos kétlem...és úgy érzem ez nem is fog változni
2014. jún. 20. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!