Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legcukibb dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legcukibb dolog amit valaha is csinált értetek a pasitok?

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 12:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%

Egyszer amikor még viszonylag friss volt a kapcsolatunk, akkor nagyon nagy volt a szerelem. Persze most is ugyanúgy szeretjük egymást de akkor nagyon tomboltak bennünk az érzelmek, mert én vagyok barátomnak az első barátnője és mindent megtett azért hogy eltudjon csábítani. Persze nem kellett sokat tennie érte de kitudta mutatni hogy én kellek neki.


Amikor először feküdtünk le egymással picit félősen indult a dolog mert barátomnak akkor volt az első ilyen alkalma és elég félénk volt meg izgult is, de én kedveskedtem, bátorítottam. Aztán egyre jobb lett minden, nagyon nagy érzelmek voltak, nagyon kimutatta hogy szeret.


Én annyira elérzékenyültem utána a sok kedves érintésén, csókján, ölelésén stb... hogy nagyon előtörtek belőlem az érzelmek, akkor még jobban szerelmes lettem belé, pici lelki ismeret furdalásom is volt mert az elején el akartam utasítani amit végül nem tettem meg, de akkor én nagyon elsírtam magam annyira örültem hogy ilyen pasival jöttem össze. A barátom meg annyira örült hogy meghatódtam hogy ő is bőgött velem, jó nem annyira, de látszott rajta hogy elsírta egy picit magát akkor olyan aranyos volt hogy egymásba ölelkezve sírtunk jó pár percig :)


Azt sosem fogjuk elfelejteni hogy így bebizonyítottuk egymásnak hogy mennyire szeretjük egymást :)

2014. jún. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
52%

- jaj, el tudnál menni fehércsokiért, nekem el van törve a lábam


- de hát hajnali 2 van


- de nekem el van törve a lábam


- hát persze édesem, máris megyek

2014. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Na ilyenre én nem emlékszem,hogy tett volna bármelyik exem is valamit,amit "cuki"dologként kéne felfognom.
2014. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
21%

- anyád!

- de...

- nekem el van törve a lábam

2014. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet állni erről a témáról, mert ez egyáltalán nem olyan téma, amivel viccelődni lehet! És a kérdésre válaszolva: ha lány vagy, akkor nagyon örülj annak, ha csinál érted, viszont ha pasi vagy, akkor meg tegyél szokatlan dolgokat (pl.: fesd le vagy írj Neki verseket)! :)
2014. jún. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

amikor eltévedtem egy idegen városban és felhívtam, azt mondta, hogy ne mozduljak arról a helyről, mert jön értem


bár 2 órát vártam (de csak azért mert messze volt tőlem, hisz azonnal elindult) de végül is hazajutottam

2014. jún. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy picit osszvesztunk..es en ugy mentem be 8. Orara..neki mar nem volt aznap..tobb oraja. A terem ahol voltam az udvarra nezed es a foldszinten volt..ora kozbe odajott..(gozom sincs hogy honnan tudta h az ablak melletti padsorba ulok..o_o) es egy szivecsket ragasztott az ablakomra..rajta..a nevemmel.❤️ <3
2014. nov. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!