Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam anyának, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam anyának, hogy engedjen találkozni ezzel a fiúval?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy megismerkedtem a neten egy fiúval, aki nagyon aranyos, meg kedves. Pár hónapja már beszélgetek vele, de még nem találkoztunk, mert nem egy helyen lakunk. Anyával meg húgommal úgy van tervben, hogy holnap pont abba a városba megyünk, ahol a fiú lakik. Én mondtam a fiúnak ezt, ő pedig elhívott moziba+ sétálni. Anyának nem szóltam még, mert félek, hogy mit fog erre reagálni, rögtön elmondja tuti apának is. Még sosem volt barátom, nem is randiztam még fiúval sem, pedig 1 hónapon belül 18 leszek.

Anya eléggé szigorú, a barátnőimmel is alig enged el nyáron sétálni pár órára. Ha anyán múlna, egész nyáron ki sem mehetnék a szobámból, hacsak nem vele megyek valahova. Diszkóba meg semmi ilyen helyre nem mehetek, bár igazából kedvem sincs ezekhez.

Jól tanulok, most is kitűnő lettem, és jön a nyár, tanulni sem kell, amiről elterelné a fiú az eszemet. Hogyan beszéljek erről a fiúról anyának? Tényleg csak egy sétáról van szó, meg talán egy moziról, de anya is mozizni akart, úgyhogy ők addig húgommal beülnek egy filmre, amíg én a fiúval lennék. A fiú egyetemista, és normális is, úgyhogy semmi kifogása nem lehet a fiúval szemben. 22 éves a fiú, ez túl sok lenne hozzám?

Már megbeszéltük a fiúval, hogy hol és mikor, így az nagy baj lenne, ha anyának nem is szólnék, csak ott futnánk össze a fiúval "véletlenül"? Bár, ezt inkább mégse, mert aztán sértődés lenne belőle.


2014. jún. 20. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:

szia, nagyon szimpatikus lány vagy nekem :)

de azt a fiút hanyagold szerintem, tegyük fel bele szeretsz a találkán és mi lesz utána? többet nem találkoztok ?

2014. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2014. jún. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy már nagyon szeretnéd, ha ki lenne töltve a csúnyád répával.
2014. jún. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia ez annyira fura szitu engedéjt kérni? Minek hiszen felnőtt vagy 18-mulottál,és ha nem amugyis 15-16 éveseknek már pasijuk van! Mond meg anyukádnak ,amit gondolsz ,hogy tudsz magadra vigyázni és már nem vagy kislány..más 18 évesen élvezi az életet! Méghozzá ha ilyen rendes a fiú akkor meg mit akar inkább örüljön! :)
2014. jún. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi tudsz szeretni egy feketébe?
2014. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha azt mondanád anyudnak, hogy a húgoddal mész valahova szétnézni és beszélgetnétek, de csak ti. És a tesód csak elkísérne abba a moziba, őt meghívnád egy másik filmre és jó lesz :)
2014. jún. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hallod a fekete fiúk olyanok, mint a cigók, vigyázz velük! Nem tudnál egy normális fehér fiút kifogni inkább? De komolyan ez nem rasszizmus, ezek tények, sajnos. Más kultúra és hiába kedvesek meg játtszák a fejüket, végül te fogod megjárni és én tényleg sajnálnálak, mert nagyon kedves, aranyos lánynak tűnsz, inkább talizz velem még az is jobb lenne.
2014. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!