Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen naív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen naív szerencsétlen, hogy azt hiszem hogy végre érdeklek valakit, de igazából rohadtul nem?

Figyelt kérdés
Mindig így járok... És odáig vagyok a srácért. De ő bszik rám. Hogy lépjek túl rajta??? :(
2014. jún. 20. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
2014. jún. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gyere hozzám, én majd elfeledtetem veled, garantáltan ;)
2014. jún. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 -=Koldus=- ***** válasza:
Két kérdéssel lentebb van egy srác akit a lány dobott, írj rá, hátha összejön valami :)
2014. jún. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem akarlak elkeseríteni, de ez sokáig így lesz még.


én okos vagyok, de az EQ-m kb nulla, naiv, ostoba 15 éves kislány módjára vernek át a pasim már 10 éve.


27N

2014. jún. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*pasik, elírtam:)
2014. jún. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én fiúként járok így csak csajoknál... Azt hiszem rondák vagyunk mindketten ez a baj. Vagy legalábbis én eléggé kisfiús vagyok, nem férfias, valószínűleg ezért nem vonzódnak hozzám a lányok szexuálisan csak barátnak tartanak.
2014. jún. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én még csak havernak se kellek neki.

[link] ez nagyon jó szám, depizzetek ezen ti is, mint ahogy én is teszem :(

2014. jún. 20. 16:05
 8/8 anonim ***** válasza:
25%

Ilyen dumával nem csodálkoznék hogy a kutyának sem kellesz!

A depizős kommenteddel is elhúzhatsz a csába!

2014. jún. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!