Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mai lányok nagyrésze miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai lányok nagyrésze miért ilyen életképtelen? Hány éves korig lesznek ilyenek?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem nem minden lányról beszélek, tudom van sok normális. De a lányok nagyrésze, főleg akik szépek elég ri*bancok lesznek gimis korszakukban. Nincs hobbijuk, csak buliznak, már 14 évesen isznak. Nekem 17 éves fiúként vannak céljaim, és szeretnék később egy szép komoly kapcsolatot majd családot. De ahogy szétnézek nem látok olyan lányt aki vevő lenne ilyesmire. Csak a szex füvel fával stb. És ha össze is jönne egy ilyen akkor is tőlem várná hogy szórakoztassam.

Barátnőm egyébként rendes, de itt a nyár és ő sem tud mit kezdeni magával mivel semmi hobbi, sok szabadidő és zavarja, hogy az én időm egyrészét nem csak ő tölti ki. Ezek a dolgok zavarnak a mai lányokban. Tudom a fiúk se a legjobbak manapság, és most nem minden lányt ítéltem el. Csak érdekelne, hogy ez a réteg amit leírtam mikor kezdi végre komolyan venni az életet szerintetek?


2014. jún. 20. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is megkérdezhetném a mai srácokról. A nőgyűlölet meg a piálás, drogozás megy, de a munka büdös, a továbbtanulás úgy szintén, anyuci apuci úgy is eltartja őket.
2014. jún. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20 év felett is sok lány/"nő" ilyen ám. Nem csak a tizenévesek. # 1: Srácok úgyszintén ilyenek 20 év felett is. Szar a világ.
2014. jún. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg ezt az országot, a legtöbb fiatal még diplomával sem tud megélni, elhelyezkedni, egyszerűen nnics is miért dolgozni, élni lassan. GYereket vállalni meg ebbe az országba? Mégis miből tartanád el?
2014. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokan egész életükben ilyenek. Az a titok, hogy olyat kell választani, aki nem ilyen.
2014. jún. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!