Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, hogyha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, hogyha nem szeretek csókolozni? Még ha párkapcsolatban vagyok akkor se?

Figyelt kérdés
2008. júl. 31. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Mert hozzátartozik a párkapcsolathoz azért!!! Nem értem, hogy miért nem szeretsz... nekem egy pasim volt aki nem szeretett, nem is húztuk sokáig.
2008. júl. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem jobb, ha minél előbb megszereted. Az a párkapcsolathoz hozzátartozik. Hogy lehet, úgy szeretni, hogy nem csókolod meg a párod? És az a szexben is nagyon fontos dolog. "Egy jó csók a szex kezdete lehet!"
2008. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A szüleim se szoktak csókolozni,sose csókoloztak.

Hát nekem eddig csak egyéjszakás kalandjaim voltak, de ott sose volt csók.

2008. júl. 31. 21:04
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Én sem szeretek, ilyenek vagyunk :) el kell fogadni.

Szerintem nem baj, ha erőltetik, csak rosszabb.

2008. júl. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Írjátok meg már, legyetek szívesek, hogy mi nem jó benne! Tényleg kíváncsi vagyok. :)


Nekem teljesen természetes a csók egy párkapcsolatban. Szerintem nagyon kellemes érzés. :)

2008. júl. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
En nagyon szeretek csokolozni:D:D Mit nem szerettek benne?
2008. júl. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy az első csók nem volt olyan, amilyennek kellett volna lennie.

Ez a tudatalattiban lehet, hogy jelen van és gátol valamiben.

2008. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még sose csókoloztam,de nem is szeretnék,és mielőtt még valaki azzal jönne, hogy biztos szűz vagyok, hát csak úgy mondom,hogy nem és amikor metörtént a dolog, akkor se volt csók.
2008. aug. 1. 18:53
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Egy rövid kérdés... Ha még nem csókolóztál honnan tudod, hogy nem szeretsz egyáltalán????
2008. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

Egyetértek az elöttem szólóval.

Ha nem próbálod nem tudhatod milyen.

EGy egyéjszakás kaland teljesen más mint egy kapcsolat, egy kapcsolatban nem csak a szex fontos. Egy egy csók is kifejezi a szerelmet, és az hogy a szüleid nem csókolóznak... hát... nem tudom lehet hogy csókolóznak csak nem elötted. Az én szüleim is csak ritkán csókolják meg egymást elöttünk, de attól még én szeretem.

2008. aug. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!