Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok ilyen embereket?

Figyelt kérdés
Akik lejönnek sétálni egyet ha ráérnek vagy elmenni parkba vagy sportolni akármi. Akik az én ismerettségi köreimben vannak 1. kategória sose ér rá de nem csinál semmit tanulás munka hobbi semmi csak kifogás és otthon ül és így éli az életét nem lehet kimozditani otthonról 2. kategória elmennek hétköznap és/vagy hétvégén buliba/kocsmába. Lehet nekem rossz az ismerettségi köröm de ezt tapasztalom, hogy vagy nem jár sehova vagy ha igen akkor elmegy a kocsmába haverokkal és ennyi.
2014. jún. 21. 01:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha lenne kikkel eljárni, szívesen mennék, de így csak itthon ülök, sport és tanulás, jelenleg ennyi az életem, semmi közösség. :/

23l

2014. jún. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hol szoktál ismerkedni? Lehet több helyre el kéne járnod.
2014. jún. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én azt tapasztalom, hogy bas.znak rám, ha én hívom őket, ha meg ők mennek valahova, szintén bas.znak szólni.
2014. jún. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mi rengeteget sétálgatunk a városban, lánnyal-fiúval egyaránt... tökre megszokott dolog. rossz helyen keresgélsz...

19f

2014. jún. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2.es jó nagy hülyeséget írtál.

Kérdező én is így vagyok,pedig 1000 helyre elmentem már.

2014. jún. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!