Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai férfiaknak az az elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai férfiaknak az az elvárása a nők felé, hogy ne legyen elvárásuk?

Figyelt kérdés
Elégedjen meg azzal, hogy a másik hímnemű? Ha nem tesz így, rögtön felszínes? Ne érdekelje mit tanul, mit dolgozik, mik a tervei? Ha már csak rá mer kérdezni, már egyből pénzéhes, felkapaszkodó és hátsó szándékai vannak? Csak lógjon a levegőben egy érzelem a semmire? Gyakorlatilag az az elvárás, hogy feleljen meg bárki, mert különben ilyen-olyan számító, önző szemetek a nők?
2014. jún. 21. 15:36
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
38%

Ahogy mondod, de amint egy nő elmondja, hogy nincsenek elvárásai, már is jönnek azzal, hogy igénytelen, könnyűvérű... "férfi" logika -.-'

Szerencsére az oldal nem reprezentatív, viszont nagyon jó gyűjtőhelye a selejtes hímeknek.

2014. jún. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
20%
Sajnos én is ezt látom, főleg itt ezen az oldalon....
2014. jún. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
48%
Nem,itt arról van szó,hogy ne csak a férfiak felső 5%-ának legyen esélye a nőknél,hanem mondjuk úgy minimum 80%-nak.Pontosan azért,hogy nagyjából mindenkinek lehessen párja,és boldog lehessen...
2014. jún. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%

hát igen, mint mindenhol, itt is vannak eltévelyedett emberek.

de "selejtes hímek" ...uhh, kicsit durva azért. az ember, ha el van keseredve, mindig szid másokat is, a legtöbbször jogtalanul. de azért attól, hogy valakinek nem megya csajozás, én még nem nyilvánítanám emberi hulladéknak. nem ez határozza meg egy ember értékét

2014. jún. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
58%
NEM, kérdező, tévedsz! Az az elvárásunk a nők felé, hogy ne csak a sztár külsejű/életvitelű/anyagi helyzetű pasiknak adjatok esélyt, hanem egy átlagos hétköznapi halandónak is! Ez alatt nyilván nem az igénytelen pasikat értem, mielőtt kiforgatnátok ezt is!
2014. jún. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
58%

"Az ilyen nem férfi, nem ember, csak egy selejt."


Ilyen hozzáállással jó anyuka lesz belőled valószínűleg...

2014. jún. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
66%

"Az ilyen nem férfi, nem ember, csak egy selejt."


Nem irigylem a pasidat, meg a környezetedet sem...

2014. jún. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
23%

Én teljesen jogosnak tartom az efféle elvárásokat. 30 éves vagyok, és ameddig a szüleimmel élek, és nincs saját autóm addig nem is akarok barátnőt. Pedig már nagyon szeretnék. Mert még soha nem volt barátnőm.

Szerintem anyagi stabilitás nélkül, nem érdemes belevágni semilyen kapcsolatba.

2014. jún. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
42%
Tök jó anyuka vagyok és jó feleség. Köszi az érdeklődésedet. Látom telibetaláltam a hozzászólásommal.
2014. jún. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
30%
Az a baj lányok, hogy ti azt hiszitek, hogy mi azért nyafogunk, hogy az igénytelenséget fogadjátok el, holott nem erről van szó, hanem arról, hogy NE CSAK a tökéletes pasiknak legyen nálatok esélye, hanem egy átlagosnak is!
2014. jún. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!