Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem a mai szexualitás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem a mai szexualitás az nagyon sok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Vissza kellene hozni 1880-at :-D szerintem :-D

2014. jún. 21. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
építs időgépet és menj vissza.
2014. jún. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is. Ezert hokizok és teszem bele a székálykápozába néha a pö.csömet.
2014. jún. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mielött te megszülettél már akkor épitettem :-D fogyiii :-D
2014. jún. 21. 19:09
 4/6 A kérdező kommentje:
2: nem értem. Na m1 fogyii vagy te is ! :-D
2014. jún. 21. 19:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem. Az igazán erős egyének megtanulnak adaptálódni hozzá és kihozni belőle a legjobbat.


Annyiban igazad lehet hogyha össztársadalami szinten nézzük és minden ember egyéni érdekeit figyelembe vennénk, akkor összességében jobb lenne visszahozni.


DE, ha valaki egyéni szinten nézi, akkor az jobb korba nem is születhetett volna. Akiben megvan a kellő kitartás, munkabírás, ismeretek, stb. az a legjobbat tudja kihozni a korunkból szexuálisan.


A "jó" egyén számára ez a létező legjobb kor, ami eddig valaha volt, a társadalom, a tömegek számára viszont ez a legrosszabb.

2014. jún. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ma én még nem is szekszuáltam, szóval nekem biztos nem sok.
2014. jún. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!