Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ennyi magányos ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ennyi magányos ember?

Figyelt kérdés

Értem ezt úgy, hogy naponta több tucat ismerkedésre és a magány, úgymond felszámolására irányuló kérdés jelenik meg az oldalon is.

Hülyén hangzik de a kereslet-kínálat hogy hogy nem találkozik ha valóban ennyien egyedül érzik magukat?

Mik lehetnek az okok?


2014. jún. 17. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Kikérem magamnak, én csak tegnap óta gyarapítom a magányos emberek számát, nem tehetek róla, hogy a többiek már itt voltak:D
2014. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sokan csak a tökeltest keresik/szeretik/akarjak.
2014. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló, bocsánat :D

Én is azt gondolom, sokan a tökéleteset keressük, és a körülöttünk zajló dolgokat nem igazán észleljük.

Érdekes és furcsa. Honnan lehet tudni hogy ki A Tökéletes?

Szerintem volt már olyan (most nem magamra gondolok), hogy valaki azt gondolta, megtalálta azt az embert akivel egy egész életre tervezhet. Aztán mégsem jött össze. Hogy van ez akkor?

Túl felszínesek az emberek? Hova vezet ez?

2014. jún. 17. 21:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyen a mai társadalom, ilyenek az elvárások.Romlottak.És senki nem akar tenni aki meg akar,azt nem ismerik, ennyi az egész. Ismerkedés terén is kialakult egy rossz társadalom,vagy leszel romlott vagy szerencsés leszel vagy egyedül halsz meg enyi.De azt hozzáteszem én küzdök,akármien pesszimistának is tűnik az írásom.
2014. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a kereslet és az itteni kínálat olyan értékrendi, életkori különbségeket foglal magában hogy ez szinte kivitelezhetetlen
2014. jún. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Relatív, hogy ki a tökéletes. Mivel az emberek tudják/érzik/látják, hogy "van másik", akkor miért ragadnának le egynél ("Mert ön megérdemli." - szólt a hirdetés anno)? De azt nem veszik figyelembe sokan (hisz eleve nem is érdekli őket), hogy a másiknak is van érzése, és esetleg ez a lépés (érts: partnercsere) fáj<hat> neki. Röviden: igen, felszínesek lettünk, a divatot és az általános konvenciókat követik sokan - valós tartalom (érzelem) nélkül. Nem azzal kell foglalkoznunk, hogy "Hova vezet ez?", mert már látjuk az eredményt, hisz felvázoltad kedves kérdező. Inkább azt kellene sulykolni az embereknek, hogy tartalmat, értelmet adjanak a kapcsolataiknak, értékeljék, fogadják el egymást, ha gondjaik vannak, a struccpolitika nem jó dolog, a megoldásra való törekvésre kell hangsúlyt fektetni. És még sorolhatnám...
2014. jún. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

1 messze lakik... ~1% esély van, hogy közel (kb van 13 millió magyar, abból kb 130 ezer él közel)

2 nem tetszik (25% tetszik, úgyhogy 0,25-nél tartunk már)

3 én nem tetszem neki úgyhogy legyen az, hogy csajoknak is minden 4. srác bejön, és akkor már 0,0625 %. ennyi az esély, hogy bejövünk egymásnak.


innen meg nem is számolom tovább, minek??? hogy taliig eljussak innen az oldalról egy lánnyal... szinte kizárt!

2014. jún. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
osztom a 7es véleményét...
2014. jún. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!