Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 éve nem tudom elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve nem tudom elfelejteni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mind a ketten ragaszkodunk egymáshoz, de a kapcsolatunk mégis se vele-se nélküle. Ha együtt vagyunk sokat veszekszünk vagy egyikünk sértődik meg vagy a féltékenykedésünk keseríti meg az életünket . Ha külön válunk nem bírjuk. 17/L vagyok, a barátom 20 éves.

2014. jún. 22. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyan ebbe vagyok!

Ilyenkor az alkalmazkodás a lényeg

és ne mindennap tali hanem pl heti 1

2014. jún. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hetente csak 2-szer találkozunk
2014. jún. 22. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:

az még sok

mi párommal ezt az egészet úgy oldottuk meg, hogy 2hetente vagy heti 1

és ahogy csöken a vita úgy többet

és sokkal jobb


ilyenkor azt kell elérni hogy értékeljétek a másikat

értékelni azt a kevés időt amit együtt vagytok

2014. jún. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm remélem segíteni fog. Fontos számomra, el se tudnám képzelni hogy egy másik lánnyal legyen.
2014. jún. 22. 19:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen kapcsolatot nem lehet sokáig húzni. Előbb - utóbb de sajnos vége lesz. Tapasztaltam
2014. jún. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szeretjük egymást, de amikor minden szuper azután valamelyikünk elront valamit általában..:(
2014. jún. 22. 20:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ebbe a helyzetbe vagyok

ha nagyon akarod megy

viszont magadon is változtatni kell

pl nem visza szólni, hanem csendbe maradni ilyenek

2014. jún. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!